fbpx
18 C
Olsztyn
piątek, 22 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Rusza dodatkowa rekrutacja na UWM-ie

OlsztynRusza dodatkowa rekrutacja na UWM-ie

Wszyscy zainteresowani studiami na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim mają jeszcze szansę na indeks olsztyńskiej uczelni – w czwartek UWM uruchamia kolejny nabór.

reklama

Tradycyjnie już we wrześniu uczelnia organizuje dodatkową rekrutację na kierunki, na których pozostały wolne miejsca. W tym roku rejestrować się na studia stacjonarne i niestacjonarne będzie można od 10 do 16 września do godz. 15. Aby rozpocząć procedurę kwalifikacyjną, należy zarejestrować się w systemie IRK. Jak przypominają pracownicy uniwersytetu, konta użytkowników utworzone w systemie w rekrutacji letniej pozostają aktywne, a logowanie będzie się odbywać z wykorzystaniem dotychczasowego hasła (szczegóły TUTAJ).

Wolne miejsca są jeszcze zarówno na studiach stacjonarnych na takich kierunkach jak Bioinżynieria produkcji żywności, Filologia polska, Geodezja i kartografia (spec. geodezja i geoinformatyka) czy Mechanika i budowa maszyn, jak i zaocznych – tu można wybrać m.in. Prawo (jednolite studia magisterskie), Ekonomię czy Zootechnikę (pełna lista kierunków TUTAJ).

reklama
Studenci UWM wyremontowali ośrodek dla dzieci

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia na studia nastąpi 21 września o godz. 13.

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Wkrótce w Olsztynie otworzy się niesamowite miejsce. To projekt edukacyjny na skalę krajową
Studenci UWM wyremontowali ośrodek dla dzieci