23 C
Olsztyn
czwartek, 18 lipca, 2024
reklama

Auto uderzyło w latarnię na ul. Sielskiej

WiadomościAuto uderzyło w latarnię na ul. Sielskiej

Burze i opady deszczu powodują słabą przyczepność nawierzchni. To najprawdopodobniej było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło w Olsztynie.

reklama

W czwartek rano (15.07.2021) doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego na ul. Sielskiej w Olsztynie. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 40-letni kierujący audi na łuku drogi w prawo nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad autem i zjechał na pas zieleni oddzielający jezdnie. W wyniku zdarzenia doszło do przewrócenia pojazdu, które ostatecznie uderzyło w latarnię. 40-latek został przetransportowany do szpitala. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że kierowca w momencie zdarzenia był trzeźwy.

Źródło: KMP, fot. KMP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Miron
15 lipca 2021 21:50

Sporo jeżdżę i zauważam pewną prawidłowość. Kierowcy BMW, VW i Audi jeżdżą tak, jakby ulice były ich prywatną własnością, a oni jedynymi użytkownikami. Owszem rzecz NIE dotyczy WSZYSTKICH kierowców. Niestety zaledwie znikoma ich ilość porusza się “normalnie”. Tylko wczoraj – skrzyżowanie Jagiellońska/Wrocławska/Zamenfoffa – VW Passat, godzina lekko po 21, zatrzymuję się przed przejściem aby przepuścić na pasach dzieciaka. Z naprzeciwka w kierunku sanatorium pomyka Passat, kierowca NIE hamuje, dzieciak wszedł już na przejście, na głębokość ok 2 mb, Passat nie zwalniając przemyka tuż za plecami dzieciaka. Jadę dalej, Wojska Polskiego w kierunku Nowej Artyleryjskiej. Jadę lewym pasem (tam wjazdy-wyjazdy, dlatego),… Czytaj więcej »

Syc
15 lipca 2021 15:03

Szkoda latarni.

Polecane