Olsztyn
czwartek, 2 maja, 2024

Polska odpada z Euro. Duże emocje na starówce w Olsztynie

OlsztynPolska odpada z Euro. Duże emocje na starówce w Olsztynie

Po przegranej z Szwecją 2:3 reprezentacja Polski piłkarzy Piotra Zielińskiego odpada z mistrzostw Europy. Żegnają się po fazie grupowej, zajmując ostatnie miejsce z jednym punktem.

Zieliński, pomocnik Napoli, uważa, że turniej jest już do zapomnienia. Komentując porażkę ze Szwecją powiedział na antenie Telewizji Polskiej: “Ten mecz dało się wygrać, ale trochę na (własne życzenie) go przegrywamy. Nie możemy tracić gola w pierwszej akcji. Pierwsza minuta meczu, a my już przegrywamy 0:1… Potem przegrywaliśmy 0:2, doszliśmy na 2:2, ale przez 10 minut zabrakło jeszcze więcej sprytu, koncentracji, chęci zdobycia bramki.”

Pierwsze miejsce w grupie zajmuje Szwecja, która zdobyła siedem punktów, druga jest Hiszpania z pięcioma punktami, a trzecia Słowacja z trzema.