fbpx
32 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

Kontrola prędkości i ostre hamowanie na dwupasmówce

reklama
Wyślij przez
0

Na popularnym kanale YouTube „Stop Cham” pojawiło się nagranie spod Ostródy, gdzie jeden z kierowców musiał gwałtownie hamować, by uniknąć zderzenia z poprzedzającym pojazdem. Winnym tej sytuacji miała być nietypowa kontrola prędkości.

W czwartek (10.06) w serwisie YouTube na kanale „Stop Cham” poświęconym niebezpiecznym i nierozważnym sytuacjom zarejestrowanym na drodze, pojawiło się nagranie z drogi ekspresowej pod Ostródą.

Kierowca prowadzący auto, musiał nagle gwałtownie hamować, przez pojazd jadący przed nim, który raptownie zwolnił. W ostatniej chwili udało mu się go wyminąć, a także zarejestrować, co spowodowało tak niespodziewaną reakcję kierowcy:

reklama

„Prawdopodobnie złożę zawiadomienie o popełnienie przestępstwa przez ostródzką policję i narażenie na utratę zdrowia i życia mnie oraz innych uczestników ruchu.
2 mln kilometrów przebiegu pozwoliło mi na odpowiednią reakcję, spóźnioną przyznam bez bicia ale to były ułamki sekund, czemu spóźniona? Myślałem, że gość zapomniał o zjeździe i nagle odbił w prawo, potem wrócił, to były ułamki sekund . Stąd lekko spóźniona moja reakcja, nie myślałem, że gość wróci na swój pas, a gdy zobaczyłem jaki powód, to zdębiałem. Wyobraźcie sobie, że w tym ułamku sekundy, zauważyłem tą policjantkę blondynkę, pukającą się w czoło, zestaw z prawej, który musiałem minąć i tańczącą kię, zestaw lepszy niż tequila”
– napisał autor nagrania.

Kontrola drogowa podzieliła internautów. Jedni winą obarczają kierowców, którzy mieli jechać zbyt szybko i nierozważnie, a drudzy uważają, że policja nie powinna stać w takim miejscu.

„Policjant też miał farta że udało Ci się ominąć bo byście w niego obydwaj poszli”

„Nie powinno być możliwości zatrzymywania na lizak w takich miejscach! To był naprawdę krok od tragedii!”

„1,5 sekundy odstępu to jednak trochę mało jak na bezpieczną jazdę.”

„No brawo brawo,szybciej było pędzić na ten prawoskret…”

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze