fbpx
32 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

Uszkodzona rura z gazem na budowie. Interweniowała straż pożarna

reklama
Wyślij przez
0

Tuż obok bloku mieszkalnego, na terenie budowy, uszkodzona została rura z gazem. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana.

Do zdarzenia doszło w środę (09.06), koło godz. 15:45 na ul. Kajki. Z informacji przekazanych przez strażaków wynika, że na budowie przy bloku na ulicy Kajki 5 uszkodzona została rura z gazem. Na miejsce przybyła straż pożarna oraz gazownicy. Potwierdzono wyciek gazu, choć jak się okazało, rury nie uszkodzono podczas robót, a był to proces samoczynny. Ulatniający się gaz zniwelowano.

Na czas działań straży, droga była całkowicie zablokowana. Ewakuacja mieszkańców sąsiadującego z budową bloku nie była konieczna.

reklama

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze