fbpx
31 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

Groźna kolizja kilku aut

reklama
Wyślij przez
0

Początkowo mówiono o czterech osobach poszkodowanych w zdarzeniu, jednak ich obrażenia okazały się na tyle niewielkie, że zderzenie zakwalifikowano jako kolizję.

W środę (09.06) w miejscowości Białczyn, doszło do groźnego zderzenia trzech aut osobowych na drodze. Ze wstępnych informacji, przekazanych przez policjantów wynika, że kierujący VW 43-latek nieprawidłowo wykonał manewr skrętu i spowodował kolizję z dwoma autami.

Żadna z czterech osób uczestniczących w zdarzeniu, nie odniosła większych obrażeń. Na drodze przez krótki czas trwały utrudnienia w ruchu. 43-letni kierowca został ukarany mandatem.

reklama

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze