fbpx
31 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

Żaglówka przewróciła. Kobieta, chłopiec i pies wpadli do wody

reklama
Wyślij przez
0

Na jeziorze Gołdap doszło do przewrócenia żaglówki. Trzy osoby wpadły do wody.

6 czerwca 2021 roku około godziny 12:10 dyżurny stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Gołdapi otrzymał zgłoszenie o przewróconej żaglówce na jeziorze Gołdap i trzech osobach w wodzie.

Na miejscu okazało się, że część poszkodowanych (kobieta, chłopiec i pies) przebywała wewnątrz łodzi wędkarza znajdującego się w pobliżu, a mężczyzna pozostawał na kadłubie żaglówki.

reklama

Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuacji załogi statku wodnego na ląd, przy pomocy łodzi z silnikiem zaburtowym oraz odholowaniu jednostki pływającej do brzegu. Podróżujący żaglówką nie wymagali pomocy medycznej.

Źródło: KP PSP w Gołdapi

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze