-1 C
Olsztyn
środa, 8 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Okradł kobietę u której wynajmował pokój

WiadomościOkradł kobietę u której wynajmował pokój

Policjanci zatrzymali 23-letniego Jakuba P. który okradł starszą kobietę od której wynajmował pokój. Mieszkanka miasta straciła w ten sposób 4.000 złotych i biżuterię wartą ponad 8.000 złotych. Część złota policjanci odzyskali z lombardów. Sprawcy grozi kara 5 lat pozbawienia wolności.

reklama

Kara 5 lat pozbawienia wolności grozi 23-letniemu Jakubowi P., którego zatrzymali policjanci. Młody mężczyzna wynajmował pokój u jednej z mieszkanek Olsztyna. W okresie od stycznia do marca br. okradł kobietę z biżuterii i pieniędzy. Łączna wartość strat oszacowana została na ponad 12.000 złotych. Zatrzymany przez funkcjonariuszy mężczyzna stwierdził, że złoto sprzedał, a uzyskane w ten sposób pieniądze przeznaczył na imprezy. Część skradzionej biżuterii policjanci odzyskali w lombardach. Wczoraj 23-latek usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.

Olsztyńscy policjanci badają okoliczności tej bulwersującej sprawy i udostępnili nagranie wideo
reklama
reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Olsztyniak
11 marca 2016 13:43

Boże co za idiota 😀 wynajął mieszkanie, dał na pewno swoje dane osobiste, później okradł babeczkę i myślał, że będzie bez lipy ?:D hahaha na tym świecie nie brakuje durni 😀

Marek
11 marca 2016 11:53

chyba „najmował”

Popularne
Grasuje na terenie Olsztyna! Ten mężczyzna atakuje samotne kobiety na klatkach schodowych