fbpx
32 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

O mało nie potrącił kobiety z dzieckiem. Pędził buspasem przy Galerii Warmińskiej

reklama
Wyślij przez
0

W ubiegłym tygodniu na tym buspasie doszło do wypadku. Teraz o mało nie skończyło się tragedią.

Z samego rana, w poniedziałek (07.06) na przejściu dla pieszych przed Auchanem, na al. Sikorskiego w Olsztynie, mogło dojść do tragedii. Na nagraniu zarejestrowanym przez jednego z naszych czytelników widać, jak przez przejście dla pieszych przejeżdża kobieta z dzieckiem na rowerach. W ostatniej chwili chłopcu udaje się zjechać z przejścia, gdy te przecina jadący buspasem samochód marki Opel.

Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu na tym samym odcinku drogi i również na tym buspasie, doszło do wypadku dwóch aut osobowych: Wypadek pod Galerią Warmińską. Jedna osoba w szpitalu

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 20210531_075953-1024x576.jpg
reklama

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze