fbpx
15 C
Olsztyn
sobota, 30 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Drużyna Warmii Traveland oficjalnie zaprezentowana

OlsztynDrużyna Warmii Traveland oficjalnie zaprezentowana

Szczypiorniści z olsztyńskiego klubu spotkali się z kibicami w poniedziałek (7.09) w hali widowiskowo-sportowej Urania. Prezentacja 1-ligowego zespołu Warmii Traveland zainaugurowała jednocześnie sezon rozgrywkowy 2015/2016 – w pierwszym meczu nasi piłkarze ręczni zmierzą się z MKS-em Poznań.[Best_Wordpress_Gallery id=”28″ gal_title=”prezentacja warmii 2015″]

reklama

Walka o czołowe lokaty I ligi – to cel piłkarzy ręcznych Warmii Traveland Olsztyn. Na kilka dni przed inauguracją rozgrywek drużyna zaprezentowała się kibicom.

reklama

Były życzenia powodzenia, obietnice walki do ostatniego gwizdka i okolicznościowy tort. W Uranii przedstawiono olsztyńskim kibicom zespół, który w najbliższych miesiącach będzie walczyć o ligowe punkty.

Przed sezonem nie obyło się bez zmian kadrowych. Z drużyną pożegnali się Radosław Jankowski, Kamil Nogal oraz trener Karol Adamowicz. W I-ligowcu zameldowali się tymczasem Adrian Kondracki z rezerw Wisły Płock i Piotr Deptuła ze Szczypiorniaka Olsztyn. Nie zabraknie też powrotów. Po pobycie w grającym w Superlidze KPR Legionowo, w Olsztynie znów pojawił się wychowanek Szczypiorniaka Radosław Dzieniszewski. Dłuższą drogę przebył Daniel Żółtak. Pochodzący z naszego miasta były reprezentant Polski, medalista mistrzostw świata, były gracz  AZS-u Gdańsk, Vive Kielce, BHK Brześć, ostatnio grał w Górniku Zabrze

reklama

Duże emocje już na początku wakacyjnej przerwy wzbudziła informacja o nowym trenerze Warmiaków. Szczypiornistów z Olsztyna ponownie poprowadzi Kazach, Giennadij Kamielin. Pod jego wodzą – w latach 2005-07 – drużyna z naszego miasta dwukrotnie zajmowała ósme miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Inauguracja I-ligowych rozgrywek 12 września. Wówczas olsztynianie zagrają na wyjeździe z MKS-em Poznań. Pierwszy mecz przed własną publicznością – ze Spójnią Gdynia – tydzień później.

Głównym sponsorem sponsorem zespołu OKPR Warmia Traveland Gmina Olsztyn.

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia