fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 18 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Nie chciało mu się iść więc wezwał radiowóz

Wiadomości Nie chciało mu się iść więc wezwał radiowóz

Przed sądem, za bezpodstawne wezwanie policji odpowie 46-latek, który podczas rozmowy z dyżurnym, podał się za osobę nieletnią chcącą popełnić samobójstwo. W ten sposób chciał wymóc na policjantach odwiezienie go do domu. Mężczyzna nie był w stanie iść, ponieważ siły odjęły mu 2 promile alkoholu w organizmie.

W niedzielę (06.3) o godz. 17:30 oficer dyżurny KMP w Olsztynie otrzymał zgłoszenie, że na ul. Łukasińskiego osoba nieletnia ma myśli samobójcze. We wskazane miejsce alarmowo pojechali policjanci Wydziału Interwencyjnego KMP w Olsztynie. Na miejscu zamiast dziecka oczekiwał na nich 46-latek, który oświadczył, że tak naprawdę nic się nie stało, nikt nie potrzebuje pomocy, nie ma myśli samobójczych, a powodem wezwania policji było wyłącznie to, że potrzebuje transportu do domu, bo ciężko mu się idzie. Badanie mężczyzny wykazało 2 promile alkoholu w organizmie. Z uwagi na fakt, iż znajdował się w stanie nietrzeźwości, policjanci odwieźli go do miejsca zamieszkania. Niestety, w mieszkaniu nie było nikogo, kto mógłby zaopiekować się 46-latkiem, dlatego noc spędził w Izbie Wytrzeźwień.

Funkcjonariusze sporządzili również wniosek za bezpodstawne wezwanie, który trafi do sądu.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

8 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


8 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

8
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x