-2 C
Olsztyn
sobota, 4 lutego, 2023

Ruszyła Olsztyńska Karta Rabatowa. Sprawdź promocje!

Wystartował nowy lokalny portal internetowy: www.rabatol.pl, dzięki któremu wszyscy mieszkańcy Olsztyna mogą korzystać z wielu atrakcyjnych ofert w promocyjnych cenach. Olsztyński Portal Rabatowy ma na celu zapewnienie klientom szerokiej bazy ofert lokalnych firm, które oferują zniżki na swoje produkty i usługi.

Dostęp do promocji zapewnia Olsztyńska Karta Rabatowa, którą można zamówić na portalu (www.sklep.rabatol.pl) oraz w wybranych punktach partnerskich. Jedna karta umożliwia korzystanie ze wszystkich ofert prezentowanych na portalu, a jej koszt praktycznie zwraca się już po skorzystaniu z 1 oferty promocyjnej. Za wybrane usługi i produkty płacimy bezpośrednio w lokalu promowanej firmy, pomniejszając rachunek o wysokość ustalonego rabatu.

Lista ofert promocyjnych jest publikowana na stronie www.rabatol.pl, oraz fanpage’u www.facebook.com/rabatol, a liczba dostępnych promocji systematycznie rośnie!

Twój Kurier Olsztyński został oficjalnym partnerem medialnym Olsztyńskiej Karty Rabatowej.
Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę dla wszystkich czytelników Kuriera:

Na hasło „Kurier” możesz nabyć kartę w promocyjnej cenie: 15zł! Aby skorzystać z promocji, przy składaniu zamówienia w polu kod rabatowy wpisz hasło: „Kurier”, a my zaksięgujemy Twoje zamówienie w promocyjnej cenie. Karty można kupić również w naszym biurze: Olsztyn, ul. Barczewskiego 1 lok. 52 (Warmia Towers).

Poniżej prezentujemy kilka ofert z Olsztyńskiego Portalu Rabatowego:

StrefaOpon.eu: 35% zniżki na kompleksową regulację geometrii kół wraz z kontrolą luzów w autach osobowych, SUV oraz 4×4 (79zł zamiast 120zł).

oferta strefa opon kurierRestauracja Zakątki Europy: 25% zniżki na całe menu restauracji (dania i napoje).

baner zakatki europy kurier

Kwiaciarnia Kamar: 20% zniżki na bukiety czerwonych róż (59zł zamiast 74zł za bukiet z 9 długich róż oraz 96zł zamiast 120zł za bukiet z 15 długich róż).

baner kawiaciarnia kurier

Studio urody Zacisze: 40% zniżki na manicure i pedicure hybrydowy (59zł zamiast 100zł)

oferta zacisze kurier

Salon mody SAWA – FOR MEN: 30% zniżki na wszystkie koszule oraz 20% rabatu na garnitury

kurier oferta for men2

Restauracja Fajferek: 25% zniżki na całe menu restauracji (dania i napoje)

baner fajferek kurier

Więcej ofert, szczegóły promocji oraz regulamin dostępne na: www.rabatol.pl.