fbpx
11 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Przy czym najlepiej bawić się na Sylwestra?

OlsztynPrzy czym najlepiej bawić się na Sylwestra?

Sylwestrowa zabawa wymaga odpowiedniej oprawy muzycznej. Jeżeli nie wiecie jak stworzyć playlistę na powitanie 2015 roku, to zapraszamy do naszych (bardzo subiektywnych) propozycji. 

reklama

Wszyscy znają Donatana i Cleo. Wszyscy znają również zespół Enej. “Brać” to tegoroczna kolaboracja olsztynian i polskich reprezentantów na Eurowizji. 

Chłopaki z zespołu Afromental również uraczyli nas nowym hitowym kawałkiem w 2014 roku. “Menatl house” nie może zabraknąć przed północą. 

reklama

W tym roku nową płytę wydał warmiński zespół Vader. Można powiedzieć, że też “pięknie buja”. Myślimy, że można wejść w nowy rok w trochę mocniejszych rytmach. 

Julia Marcell wydała w tym roku swój trzeci album. Jest rockowo, melancholijnie i garażowo. 

reklama

Wiemy już przy czym się bawić. Na pytanie jak tańczyć odpowie nam występ zespołu Future Islands i niesamowity taniec Samuela T. Herringa. 
https://www.youtube.com/watch?v=1Ee4bfu_t3c
KM

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji