8 C
Olsztyn
piątek, 31 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Uratowany 69-latek. Zainterweniowali sąsiedzi

OlsztynUratowany 69-latek. Zainterweniowali sąsiedzi

Dzięki zainteresowaniu mieszkańców i szybkiej reakcji olsztyńskich służb ratowniczych uratowano życie 69-letniemu mieszkańcowi Olsztyna, który przez ponad tydzień uwięziony był w swoim mieszkaniu. 

reklama

W poniedziałek (22.12) kilkanaście minut przed godz. 19 Komenda Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymała telefonicznie zgłoszenie, że jeden z mieszkańców miasta może potrzebować pomocy. Zaniepokojeni mieszkańcy bloku od ponad tygodnia nie widzieli swojego sąsiada. Mężczyzna nie wychodził ze swojego mieszkania, co wydało im się niepokojące. Policjanci natychmiast wezwali służby medyczne i straż pożarną, która wyważyła drzwi. Jak się okazało, mieszkający sam 69-latek siedział w swoim fotelu. Mężczyzna nie był w stanie mówić ani poruszać się. W ciężkim stanie został zabrany do szpitala. Służby medyczne będące na miejscu oświadczyły, że mężczyzna został uratowany w ostatniej chwili. Kilkadziesiąt godzin później olsztynianin mógłby już nie żyć.

Unikatowy sprzęt trafił do Straży Pożarnej w Olsztynie!

JC

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
marcin
24 grudnia 2014 12:35

Przydaly? Ratuja pijaka za twoje podatki, daja rente z twoich i moich podatkow. A on chleje i umiera bo zapomina ze trzeba jesc, bardzo smutne. NAPISZCIE ILE MIAL PROMILI, pismaki za dwa grosze. Tfuuu

xxxx
24 grudnia 2014 11:39

A nie napisali ze od miesiąca pil

Popularne
Ogłoszenia
Warmińsko-mazurskie. Pięć osób z Ukrainy w szpitalu po zatruciu tlenkiem węgla
Strażacy uratowali psa tonącego w jeziorze