26 C
Olsztyn
wtorek, 18 czerwca, 2024
reklama

Czerwona Torebka z pierwszym sklepem w Olsztynie

GalerieCzerwona Torebka z pierwszym sklepem w Olsztynie

Od środy (17.12) olsztynianie mogą robić zakupy w nowym dyskoncie. Przy ul. Dworcowej otwarty został market Czerwona Torebka. 

reklama

Czerwona Torebka z pierwszym sklepem w Olsztynie Galerie, Olsztyn

Pierwsze sklepy zostały otwarte pod koniec ubiegłego roku. Obecnie na terenie kraju działa już 28 Dyskontów. Sklep przy ul. Dworcowej jest pierwszym obiektem należącym do sieci otwartym w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego. Wcześniej otwarto placówki w Działdowie oraz Mrągowie.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

8 KOMENTARZY

8 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
uolsztin
21 grudnia 2014 17:46

szału w tym sklepie nie ma

CzarnyOlsztyn
19 grudnia 2014 23:06

Kto na to pozwala? Co skrzyżowanie to dyskont, czyste szaleństwo!!! Jak ma to miasto funkcjonować, żyć samą konsumpcją? Na każdym zdjęciu z otwarć nowych sklepów ukazują się emeryci i renciści. Kto mógł, albo kto zaraz będzie mógł z młodych perspektywicznych osób to wyjeżdża, bez małej łezki w oku z tego miasta. Polityka obrana przez rajców miejskich doprowadziła do wymierania miasta. Zróbmy Ciechocinek 2! Otwórzmy same hospicja domy starców i przytułki, schroniska dla bezdomnych(wyspy tegoroczny jest większy niż grzybów w lesie). Tramwaje dla kilku emerytek które przesiądą się z MPEKÓW(albo i nie), jak mają nas postrzegać w Polsce? Polska B? Nie… Czytaj więcej »

Polecane