10 C
Olsztyn
sobota, 13 kwietnia, 2024
reklama

"Ekskluzywny lokal dla ludzi". Zobacz nowy klub w Olsztynie!

Galerie"Ekskluzywny lokal dla ludzi". Zobacz nowy klub w Olsztynie!

Już na początku lipca rusza nowy klub na olsztyńskiej starówce. Blue Cherry ma zmienić całkowicie podejście klubowiczów do weekendowej zabawy. Lokal zostanie otwarty w miejscu kultowej Pestki.

reklama

Co będzie wyróżniać akurat ten klub na tle innych miejsc w Olsztynie?

– To nie będzie dyskoteka. Chcemy przyciągnąć do Blue Cherry prawdziwych klubowiczów. W lokalu będzie panował niebieski klimat. Diody LED będą białe. Chciałbym, żeby to był klub ekskluzywny, ale przyjazny dla ludzi. W piątki i w soboty będą “aftery” do siódmej rano- mówi współwłaściciel Blue Cherry Patryk Jurewicz.

reklama

W nowym lokalu nie trzeba będzie podchodzić do baru. Każdy stolik będzie obsługiwany przez kelnerkę, dzięki czemu bawiący się klienci maja czuć się indywidualnie. Co jeszcze czeka na nas w Blue Cherry? Jedyna na Warmii i Mazurach dj’ka na środku parkietu (w kształcie wiśni), specjalna strefa VIP. No i przede wszystkim świetna muzyka grana przez najlepszych “didżejów” z Polski i ze świata.

W Blue Cherry ma być bezpiecznie i miło. To będzie ekskluzywny lokal dla ludzi – mówi właściciel.

Wielkie otwarcie już 4 lipca  o godz. 20. Do północy będą grać  lokalni Dj’e, a po północy wystąpi pierwsza gwiazda otwarcia Marc Lee, grający progressive house. O godz. 3 za decki wejdzie Marcin Kozinski (Sonarsson) i rozpocznie pierwszy after w Blue Cherry.

reklama

KM

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia