Olsztyn
piątek, 3 maja, 2024

Nasi wygrali…

WiadomościNasi wygrali…

Zwyciężyli, pokonując policję, wojsko i służbę więzienną. Reprezentacja Straży Granicznej z dwójką naszych funkcjonariuszy, zajęła  pierwsze miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Policji w Półmaratonie.

Jak czytamy na stronie www.wm.strazgraniczna.pl, dwóch funkcjonariuszy Warmińsko-Mazurskiego Oddziału: st. chor. SG Andrzej Luśnia oraz  chor. SG Tomasz Kowalski, znalazło się w reprezentacji Straży Granicznej, która wygrała półmaraton w Kobylnicy. Zwyciężyli oni w  klasyfikacji drużynowej, pokonując inne służby mundurowe. W imprezie wzięło udział blisko 60 osób. Zawodnicy do pokonania mieli trasę liczącą 21 km 97 metrów. Do klasyfikacji generalnej służb mundurowych, sumowane były najlepsze czasy 3 zawodników. W składzie zwycięskiej drużyny Straży Granicznej oprócz naszych przedstawicieli, znaleźli się: chor. SG Paweł Bogdał (Nadodrzański Odział Straży Granicznej) oraz st. sierż. SG Michał Jemioł (Nadwiślański Oddział Straży Granicznej).