fbpx
10 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Pierwsza koalicja. PO i PSL razem w Radzie Miasta

OlsztynPierwsza koalicja. PO i PSL razem w Radzie Miasta

Platforma Obywatelska podpisała porozumienie Polskim Stronnictwem Ludowym na poziomie Rady Miasta. 

reklama

Olsztyńska Platforma Obywatelska podpisała wczoraj z Polskim Stronnictwem Ludowym porozumienie na temat współpracy na poziomie Rady Miasta.

Platforma współpracuje z PSL na poziomie krajowym. Porozumienie zakłada ścisłą współpracę między naszymi radnymi, a Mają Antosik, która reprezentuje PSL. Przyszła umowa koalicyjna z innymi ugrupowaniami w radzie będzie dyskutowana z udziałem PSL – powiedział Jan Tandyrak z Platformy Obywatelskiej.

reklama

PO w wyborach samorządowych zdobyło osiem mandatów, a PSL jeden. Większość w radzie miasta daje 13 radnych. Temat przyszłej koalicji pojawi się na pewno po niedzielnych wyborach prezydenckich.

KM

Prezydent Grzymowicz z prestiżową nagrodą
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
lol
28 listopada 2014 22:03

maja antosik to ta od predatora 🙂

ja
28 listopada 2014 19:36

Bardzo mądry ruch PSL….

Polecane
Ogłoszenia
Prezydent Grzymowicz z prestiżową nagrodą
Prezydent Grzymowicz z prestiżową nagrodą
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji