fbpx
11 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Nowe kasowniki i już niedługo karta miejska

OlsztynNowe kasowniki i już niedługo karta miejska

Już niedługo w każdym autobusie MPK w Olsztynie pojawią się nowoczesne kasowniki. 

reklama

W olsztyńskich autobusach pojawiły się nowe kasowniki. Jest to część projektu tramwajowego i systemu ITS. Dzięki nim będzie można korzystać z karty miejskiej, która jest obecnie w fazie testowej.

Sukcesywnie montujemy nowe kasowniki. Docelowo będą w nie wyposażone wszystkie autobusy i tramwaje – powiedziała Ewa Janowiak, rzeczniczka projektu tramwajowego.

reklama

KM

Jest nagranie! Pijaństwo na budowie linii tramwajowej. To dlatego będzie opóźnienie?
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
monia
29 listopada 2014 12:45

s to strefowy

Ja
28 listopada 2014 15:55

Może tą kartą zapłacisz za bilet i wybierasz N- normalny, U -ulgowy, S- nie mam pomysłu… 😉

Polecane
Ogłoszenia
Niepokojące tempo prac nad linią tramwajową: prezydent domaga się wyjaśnień
Prezydent z aparatem kontroluje budowę linii tramwajowej
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji