15 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024
reklama

Niski wyrok dla złodzieja, który okradł osiem sklepów w Olsztynie

WiadomościNiski wyrok dla złodzieja, który okradł osiem sklepów w Olsztynie

Grzegorz B. został skazany na 4 lata i 6 miesięcy pobytu w więzieniu. Prokurator wnioskował o wyższy wyrok. 

reklama

W poniedziałek (16.06.) zapadł wyrok w sprawie Grzegorza B., który terroryzował przez kilka miesięcy sprzedawców nocnych sklepów w Olsztynie. Sąd nie przychylił się do wniosku prokuratury i skazała złodzieja na 4 lata i 6 miesięcy pozbawienia wolności (prokuratura żądała sześciu lat). Poza tym zgodnie z wyrokiem olsztyńskiego Sądu Okręgowego mężczyzna musi też oddać wszystko to co ukradł.

Kim jest Grzegorz B.? To 27-letni mężczyzna, który pracował na czarno jako ładowacz w firmie zajmującej się zbieraniem odpadów. Zarabiał tam około półtora tysiąca złotych miesięcznie. Ma też dwójkę dzieci. Mieszkał ze swoją konkubiną i jej rodziną przy ul. Słonecznej. W 2012 roku miał problem z narkotykami. Pierwszego napadu dokonał na początku października.

reklama

– Już we wrześniu myślałem, żeby dokonać napadu. Dorabiałem wtedy do pensji na czarno na budowie, ale pracodawca nie wypłacił mi pieniędzy. Do rozboju pchnęła mnie frustracja. Zarabiałem 1500 zł..Olsztyna dokonał

Łącznie na terenie Olsztyna dokonał ośmiu napadów. Wpadł po upublicznieniu przez policję nagrań z monitoringów sklepowych.

KM

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Paweł
17 czerwca 2014 17:13

Olsztyna dokonał
Łącznie na terenie Olsztyna dokonał ośmiu napadów.

Polecane