fbpx
26 C
Olsztyn
piątek, 29 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

FedEx zamiast Opek – nowa-stara firma kurierska w Olsztynie

OlsztynFedEx zamiast Opek – nowa-stara firma kurierska w Olsztynie

Proces przejęcia polskiej firmy kurierskiej Opek przez amerykańskiego giganta FedEx – trwa. Pierwsze samochody nowego dostawcy już pojawiają się na ulicach Olsztyna.

reklama

Na autach olsztyńskiego oddziału byłej firmy Opek, widnieje już logo amerykańskiego kuriera. Na tę zmianę czekaliśmy dość długo, gdyż umowa między stronami została podpisana w 2012 roku. Działania zachodniej firmy to kolejny krok do powiększenia strefy wpływów i dostępu do nowego, dynamicznie rozwijającego się rynku oraz potencjalnych nabywców.

FedEx w Polsce zatrudnia obecnie około 120 pracowników. Niestety kurierską rywalizację w Europie póki co, przegrywa z firmami takim jak: DHL czy UPS. 

reklama

DD

reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Mozej-MP
23 czerwca 2014 11:10

Dlaczego autor pisze: “Niestety kurierską rywalizację w Europie póki co, przegrywa z firmami takim jak: DHL czy UPS” – to źle, że przegrywa? Nowa firma na naszym rynku to chyba oczywiste, czy nie bardzo? Może dać im bonus tak samo jak dla operatora komórkowej sieci Play, ze jak się dzwoniło z Plusa/Orange/Era do Play to miało się wyższą stawkę. W tym układzie do każdej paczki klient dopłaci kilka złociszy, aby wzmocnić FedEx…

Polecane
Ogłoszenia