fbpx
13 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Zawody drwali

OlsztynZawody drwali

Obchody 90-lecia Lasów Państwowych i II Zawody Drwali w Nadleśnictwie Dobrocin mamy już za sobą. 

reklama

Jak podaje www.olsztyn.lasy.gov.pl, 10 drwali zmierzyło się w takich konkurencjach jak: „ścinka drzew, wymiana piły łańcuchowej, przerzynka kombinowana, przerzynka na dokładność oraz okrzesywanie”.

W zawodach zwyciężył Mariusz Gutfrański, który pokonał Krzysztofa Pieczywa – zeszłorocznego zwycięzcę turnieju. Na trzecim miejscu znalazł się Waldemar Falatyk.

reklama

Zgromadzeni widzowie również mogli uczestniczyć w zmaganiach dla nich przeznaczonych, tj. rzut wałkiem na odległość, układanie krzywej wieży czy zjadanie Bułek Drwala na czas.

zym

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji