26 C
Olsztyn
piątek, 21 czerwca, 2024
reklama

XX Moto Piknik – No Limit już jutro!

OlsztynXX Moto Piknik - No Limit już jutro!

Już jutro o godz. 9 rusza XX Moto Piknik – No Limit. Będzie to uczta dla fanów motoryzacji i wyścigów off road. 

reklama

Organizatorem No Limit Olsztyn jest stowarzyszenie Biker, które już teraz zapowiada, że jubileuszowa impreza na terenie Aeroklubu Warmińsko – Mazurskiego stanie się niezapomnianym wydarzeniem.
Sztandarowym punktem Moto – Pikniku będzie Wyścig Na ¼ Mili, który, w kategorii samochodów, po raz drugi odbędzie się o Puchar Galerii Warmińskiej.

Oprócz Strefy Wyścigów Na ¼ Mili, podczas jubileuszowej edycji Moto-Pikniku No Limit Olsztyn odbędzie się również finał Eliminacji Otwartego Pucharu Polski. Nie zabraknie także pokazu ekstremalnej jazdy na motocyklach. Największa w regionie impreza motoryzacyjna, podobnie jak w latach ubiegłych, zostanie dodatkowo podzielona na strefy tematyczne. Dla wszystkich, którzy kochają bezdroża, zostaną przygotowane trasy off-roadowe. Samochody zmierzą się na trzech ekstremalnych torach: przeprawowym, turystycznym oraz cross country. W Strefie Kurzu pościgać się będą mogli również miłośnicy motocrossu oraz posiadacze quadów. Zawody połączone będą z prezentacją marek terenowych i przeznaczonych do nich części. Kolejna ze stref – klubowa – będzie ucztą nie tylko dla oczu.

reklama

– Staramy się, by każdą strefę reprezentowała osoba znana w danej dziedzinie, do tej zaprosiliśmy Jerzego Dziewulskiego z klubem samochodów ekskluzywnych. To nie tylko niepowtarzalna okazja, by wstąpić do klubu. To także kopalnia wiedzy o samochodach dla miłośników marki i poligon do doskonalenia umiejętności dla fotografów motoryzacji. W 2013 roku miała miejsce prezentacja ponad 200 pięknych samochodów. W tym roku ta Strefa Klubowa zapowiada się co najmniej tak samo obiecująco – zapowiada Leszek Malgrem ze stowarzyszenia Biker.

Kolejnym obszarem motoryzacyjnych atrakcji będzie Strefa Warsztatu, czyli kopalnia technicznej wiedzy spod samochodowej maski. Na publiczność czeka pokaz umiejętności mechaników, konkursy i pokazy z udziałem fachowców, producentów części oraz speców od tuningu. To także możliwość wykonania profesjonalnego przeglądu własnego auta. Dla wszystkich zafascynowanych motoryzacją z rekonstrukcjami historycznymi w tle oraz mundurami i uzbrojeniem zostanie przygotowana Strefa Pojazdów Militarnych i Zabytkowych, dla najmłodszych widzów oraz ich opiekunów – Strefa Dzieci, Mamy i Bezpieczeństwa, z miasteczkiem ruchu drogowego, konkursami i zabawami.

Moto Piknik stratuje na w sobotę o godz. 9. Impreza odbędzie się na terenie lotniska na Dajtkach.

reklama

KM

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane