21 C
Olsztyn
czwartek, 25 lipca, 2024
reklama

Wyniki wszystkich osób, które kandydowały do Rady Miasta w Olsztynie

OlsztynWyniki wszystkich osób, które kandydowały do Rady Miasta w Olsztynie

Poznaliśmy dokładną ilość głosów oddanych na poszczególnych kandydatów do Rady Miasta. Zobacz kto dostał największe poparcie, a kto nie przekonał do siebie wyborców.

reklama

Komitet Wyborczy PSL (nr listy 1)
Okręg nr 1:
PASŁAWSKA Marta Lidia, 533
NOWAK Kamil Andrzej, 59
MATUSZEWSKA Beata Ewa, 102
PIÓRKOWSKI Ryszard, 85
TRUSZCZYŃSKA Monika Agnieszka, 60
KOBUS Alicja Maria, 86
DOBRZENIECKI Józef, 45
KOZŁOWSKI Arkadiusz Julian, 50
MOLSKI Piotr, 38
KRZYŻANOWSKI Leszek Mikołaj, 117
Okręg nr 2:
ANTOSIK Maja Edyta, 328
CIUNEL Teresa, 180
FILIMONOW Tomasz, 97
BUĆWIŁO Anna Ewa, 56
GAJZMER Waldemar Witold, 69
GOTOWIEC Iwona Elżbieta, 127
KOTLIŃSKI Andrzej, 86
KRZYŚKÓW Stefan Sylwester, 35
MAŁACHOWSKI Piotr Wiktor, 95
MIKUŁO Izabela, 61
OPĘCHOWSKI Bogdan, 67
PIEKARSKI Tomasz Wiktor, 147
SZCZYT Andrzej, 72
MILKIEWICZ Andrzej Zbigniew, 121
Okręg nr 3:
PROCYK Krystyna, 295
STARUS Mateusz, 79
EJSYMONT Sandra, 220
ZBUTOWICZ Przemysław Jan, 41
KACZMARCZYK Tomasz Paweł, 74
KACZOROWSKA Olga Anna, 82
MICHALSKA-SYMKO Barbara Danuta, 49
MONKIEWICZ Marcin, 44
POŁOWIANIUK Jakub, 81
RYNKO-WILKOSZ Jolanta Monika, 28
SZERSZENIEWICZ Agata, 48
MAŁKOWSKI Marek, 288
Okręg nr 4:
ADAMCZYK Marcin Krzysztof, 565
CIECIUCH Zbigniew, 112
NIEDŹWIECKI Janusz, 190
BOJARSKI Kamil, 132
BUGALSKA Dorota, 66
DEMBOWSKA Anna, 47
DZIEDZIC Aleksander, 27
GOCH Małgorzata Maria, 43
KAMIŃSKI Jakub Arkadiusz, 34
LENDA Bożena Monika, 42
MEINA Bogdan, 34
NAJMOWICZ Tomasz, 60
ZAKRZEWSKI Piotr, 40
DOMURAD Małgorzata, 83
KW Prawo i Sprawiedliwość (nr listy 3)
Okręg nr 1:
RUDNIK Dariusz Stanisław, 1225
POCZOBUTT Marcin, 163
WŁODARSKA-AZAREWICZ Barbara Elżbieta, 348
GĘBCZYŃSKA Agnieszka, 97
ŻUKOWSKI Paweł Karol, 325
RUDZEWICZ Adam, 69
DĄBROWSKI Leszek, 117
MOROZ Mirosława Anna, 51
PASZKIEWICZ Leszek, 39
PAVLOVIĆ Monika, 173
Okręg nr 2:
SMOLIŃSKI Grzegorz Paweł, 1362
PIOTRKOWSKA Ewa Małgorzata, 278
JASTRZĘBSKI Marcin Daniel, 252
CHOJNOWSKA-OCHNIK Nela Justyna,93
BARCIKOWSKA Barbara Krystyna, 46
KOTOWSKI Marcin, 57
KOROŚCIK Alicja, 43
KOKORYN Wojciech Dariusz, 105
CYGAN Michał Mariusz, 145
MURASZKO Krzysztof Jan, 95
ORŁOWSKI Krzysztof, 49
KOREJWO Andrzej, 147
OKLIŃSKA Lucyna, 44
WAROT Paweł Piotr, 251
Okręg nr 3:
WIRSKA Elżbieta Ewa, 1282
WYPIJ Michał Piotr, 205
BABALSKI Jarosław Stanisław, 446
KAŁUDZIŃSKI Władysław, 225
MARCINKIEWICZ Małgorzata Elżbieta, 87
TOBISZEWSKI Ryszard Adam, 35
BRZOZOWSKA Kazimiera Agnieszka, 104
RUCIŃSKA Barbara, 48
BRAMOWICZ Józef, 32
NOJMAN Radosław Marcin, 66
CHYCZEWSKI Edward Cezary, 12
SZMIDT Bożena, 200
Okręg nr 4:
ARASZKIEWICZ Leszek, 940
NOWACKI Krzysztof Marek, 634
TOBISZEWSKI Maciej Radosław, 208
TOMKOWICZ Zbigniew Antoni, 101
CWALINA Tadeusz, 157
RESZKA Bożena Jadwiga, 166
NARWOJSZ Krzysztof, 129
SZYNDRALEWICZ Gabriela, 51
FODEMSKI Krzysztof Andrzej, 33
JĘDRYCHOWSKA Urszula Daria, 142
BURZA Marcin, 66
DŁUGIŃSKI Mariusz Zdzisław, 183
CISKA Mirosława, 115
TOŁWIŃSKA Zdzisława Barbara, 117
KW Platforma Obywatelska RP (nr listy 4)
Okręg nr 1:
TANDYRAK Jan Tomasz, 1040
SZEWCZYK Robert Jan, 1004
KOWALEWSKA Anna, 326
SZPURA Martyna Joanna, 51
BŁOCKA Elżbieta Helena, 54
BAŁCZYŃSKI Ryszard Bronisław, 29
KALISZUK Ewa Monika, 108
LEWANDOWSKA – SADOWSKA Lilianna, 113
GRĘDZIŃSKI Paweł, 62
MATCZAK Sławomir, 332
Okręg nr 2:
WÓJCIK Wiktor, 542
ZAKRZEWSKA Ewa Renata, 809
MISIEWICZ Joanna Dorota, 691
RUTECKA Alicja Krystyna, 306
DZIOBA Jarosław, 32
SAWICKI Adam Grzegorz, 67
CIESIELSKI Marek Rafał, 59
SKOKOWSKI Jarosław, 61
NARUSZEWICZ Kamila Anna, 66
BARASZKIEWICZ Joanna Katarzyna, 85
GĄCZOWSKA Elżbieta Barbara, 27
DAROWNA Ewa, 61
MARSZAŁ Sebastian Jan, 36
KOWERZANOW – LUTO Ewa Agnieszka, 233
Okręg nr 3:
KUCHCIŃSKI Marcin Andrzej, 745
ŁUKASZEWSKI Łukasz Jacek, 952
CIBOROWSKA Danuta, 534
GERGOLA Urszula Teresa, 38
SOBOTA Monika, 115
WÓJCIAK Marek Andrzej, 25
MELZACKI Adam Ignacy, 17
KOBS Agnieszka Alicja, 26
NAJDZION Tomasz Bolesław, 218
TARGOŃSKI Konstanty Mariusz, 161
KOZŁOWSKI Wojciech, 69
SZYMOCHA – MŁODZIANOWSKA Katarzyna Maria, 129
Okręg nr 4:
CIUNEL Halina Teresa, 1236
GŁAŻEWSKI Tomasz Jan, 614
NAPIÓRKOWSKA Aneta, 335
EJZENBERG Paweł Arkadiusz, 260
CHEŁCHOWSKI Janusz Stanisław, 161
CIOŁKOWSKI Jacek Zbigniew, 122
NADOLNY Remigiusz Adam, 104
MICHAŁOWSKI Jan, 56
HELBRECHT Sebastian Daniel, 47
WILAMOWSKA – TROCHIM Beata, 58
MAŻUL Sylwia, 91
RATYŃSKA – BIENIA Renata, 103
MICHALAK Waldemar Zbigniew, 41
PERESZCZAKO Michał, 264
KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke (nr listy 7)
Okręg nr 1:
SIKORSKI Bartosz, 285
OSTROWSKI Tomasz Paweł, 84
FILIP Monika, 67
PIETRZAK Katarzyna, 42
KARDAHS Jakub Jan, 121
Okręg nr 2:
PIETRZAK Jakub Oskar, 298
OSTROWSKA Katarzyna, 72
MIERZEJEWSKA Milena, 59
OLSZEWSKI Piotr Łukasz, 42
OBRĘBSKI Piotr, 59
Okręg nr 3:
LENDZIAN Maciej, 270
SARZYŃSKI Tomasz, 67
DAŃCZUK Sławomir, 33
SZKUP Elżbieta, 17
BIEDULSKA Danuta, 22
SZERYŃSKA Ewa, 38
Okręg nr 4:
MELLER Olaf, 280
KOWALSKI Kamil Andrzej, 120
SIDZ Agata, 85
SAJKOWSKA Teresa, 32
MASZKIEWICZ Jacek, 80
KWW Andrzej Ryński-Olsztyn przyjazny ludziom (nr listy 11)
Okręg nr 1:
KUROWSKA Kornelia, 263
JASIŃSKI Bartłomiej Michał, 68
KONECKO Wojciech Mieczysław, 132
SOROKA Maria Grażyna, 32
KOZŁOWSKI Waldemar Ryszard, 82
MALISZEWSKA Marta, 48
BRZOZOWSKI Robert Dariusz, 19
WEJNGOLD-WOŁODKOWICZ Wioletta, 27
ADAMUS Janusz Adam, 82
SZATKOWSKA Joanna, 78
Okręg nr 2:
SZATKOWSKI Stanisław Lech, 543
OSENKOWSKA Elżbieta, 119
ŚWIĄTEK Karolina Agnieszka, 30
SOKOŁOWSKI Jacek, 40
PAWŁOWSKA Antonina Aleksandra, 46
PRZYBYLSKI Adam, 14
SŁOWIKOWSKA Anna, 14
STRZELECKA Paulina Katarzyna, 12
MACKIEWICZ Józef, 4
SAWCZUK Marzanna Anna, 30
LUDKIEWICZ Adam Mariusz, 8
IWANIEC Jadwiga Irena, 13
KWAS Mariusz Daniel, 173
Okręg nr 3:
RYŃSKI Andrzej Wiesław, 652
MAJCHRZAK – KŁOKOCKA Elżbieta, 114
HOPFER Ewa Józefa, 49
URBANOWICZ Leszek, 27
BAGIŃSKA Aldona Maria, 45
DĄBROWSKA Teresa Barbara, 42
TOMASZEWSKI Mieczysław, 22
SARGALSKI Dariusz Walenty, 28
SPYCHAŁA Marcin, 62
KACPRZYCKI Tomasz, 50
SOSNOWSKA Joanna Katarzyna, 81
Okręg nr 4:
KACPRZYCKI Krzysztof, 878
ROMANOWSKI Piotr Gniewomir, 170
TOBOLSKA Katarzyna, 81
KUCZYŃSKA Edyta, 97
ELKHATIB Abdalla Omer, 117
DZIEWIUR Marta Agnieszka, 77
ANDREJCZUK Jan, 50
SAŁKOWSKI Andrzej Tadeusz, 27
PILECKA Elżbieta, 43
DEMPICH Karol Bartłomiej, 62
JAROSŁAWSKI Marek Marcin, 17
KOWALSKA Marta Magdalena, 34
TUMIŃSKI Dawid, 25
KWW Czesława Jerzego Małkowskiego (nr listy 12)
Okręg nr 1:
FLIS Krystyna, 657
PRZEGROCKI Arkadiusz, 468
ŚLIWA Danuta, 174
JAWORSKA Marta, 155
DAUKSZEWICZ Jan Mirosław, 422
Okręg nr 2:
ANTOSZ Nelly Elżbieta, 849
KRAWCZYK Bolesław, 321
ŚWITALSKA Magdalena, 224
ŁUKASZEWSKA Joanna Patrycja, 236
MAŃKOWSKA Katarzyna Agnieszka, 163
ACHRAMOWICZ Krzysztof Jan, 180
NOWIK Ireneusz Jan, 233
Okręg nr 3:
DŻUS Bogdan, 251
BANUL Anna, 144
SZUNEJKO Jarosław Czesław, 114
OLSZEWSKA Barbara Maria, 66
KWILIŃSKA Maria, 43
PRZETAKIEWICZ Adrian, 69
MAŁKOWSKI Czesław Jerzy, 1826
Okręg nr 4:
ROGIŃSKA – STANULEWICZ Monika Joanna, 1176
SIEDLAR Edward, GAZDOWSKA Danuta, 162
SZWEC Jonatan Jakub, 244
KACZANOWSKA – WIECZOREK Irena Maria, 169
ZBIROWSKA Ewelina, 123
FROŃ Damian, 162
KWW Olsztyn Nasz Dom (nr listy 13)
Okręg nr 1:
KULCZYŃSKI Janusz Marek, 208
CZERLUNCZAKIEWICZ Stefan Michał, 31
MATUSIEWICZ Piotr, 21
RYDZEWSKI Ryszard, 48
WASZEŚCIK Paweł,
KRÓLICKI Mieczysław, 40
SZEWCZAK-PAKULSKA Elżbieta Urszula, 28
CICHOWSKA Irena Danuta, 29
LEWICKA Alicja Halina, 28
KLONOWSKA Sylwia, 57
Okręg nr 2:
BOLEJKO Henryk, 70
SEKŚCIŃSKI Krzysztof, 221
SAWICKI Jarosław, 10
BIŁAS Leszek, 16
FABIANOWICZ Andrzej, 31
MADZIEWICZ Andrzej Aleksander, 22
WOŁOSEWICZ Wiesława Anna, 33
NEJ Anna Maria, 20
STATKIEWICZ PISARCZYK Maria Jolanta, 13
BANILEWICZ Magdalena, 2
ADAMSKA Daria, 35
Okręg nr 3:
MOKRA Olga, 321
KIŃSKI Leszek, 32
SZLACHTOWICZ Wacław, 28
NOWAK Jan, 17
JANOWIAK Zofia, 29
FLORCZAK Izabela Ewa, 12
SZEMPLIŃSKA Wiktoria, 22
MILEWSKI Sławomir, 16
Okręg nr 4:
ŚWIAT Piotr, 81
DOMAŃSKI Tomasz, 32
BUDNY Mieczysław, 27
CZEBATUL Mariusz, 43
GUŹLAK Izabela Justyna, 16
KOŁAKOWSKA Agnieszka Dorota, 51
NOWAKOWSKA Agnieszka, 52
KWW Piotra Grzymowicza (nr listy 14)
Okręg nr 1:
GRZYMOWICZ Piotr Władysław, 763
ZDUNEK Marian, 579
PIEKARSKI Jan Wacław, 267
D‘AYSTETTEN Dorota Anna, 159
KOPYTOWSKI Jan, 278
KAŁWIANIEC Sławomir Romuald, 94
CIEŻYŃSKA-LENKIEWICZ Janina Elżbieta, 33
ŹRÓDLEWSKA Jadwiga Urszula, 32
BOLIŃSKA-WALENDZIK Iwona Maria, 63
PIEŃKOWSKI Adam Stanisław, 340
Okręg nr 2:
DĄBKOWSKI Zbigniew, 425
FABISIAK Irena Elżbieta, 295
ROMASZKO Jerzy, 375
KRZYWOSZ Danuta, 34
JURAK Marian Jerzy, 113
BAGIŃSKA Ewa, 87
SZLASKI Alfred Włodzimierz, 30
KIEŁBASA Lucyna Władysława, 28
GRYGOROWICZ Marek Franciszek, 33
SMENTEK Marcin, 11
SKALIŃSKI Wiesław Romuald, 4
ZARECKA Katarzyna Ewa, 32
SKÓRSKI Jarosław Piotr, 245
Okręg nr 3:
JABŁOŃSKA Wanda Agnieszka, 800
GIERBA Stanisław, 274
GERNAT Marek, 239
MICHALSKI Mirosław Mariusz, 59
KACPRZAK Iwona, 61
BEDROWSKI Adam, 78
NIKOŁAJUK-LIBERNA Barbara, 32
STRUK Anna, 42
GESZCZYŃSKA Urszula Maria,32
SZMIDT Wiesław Antoni, 186
SZOSTEK Jarosław, 84
NAŁĘCZ Wiesław, 103
Okręg nr 4:
GORNOWICZ Mirosław Antoni, 862
ZABOROWSKA – BORUCH Halina, 338
PRZEDWOJSKI Roman Ryszard, 271
MIKULSKA Halina, 106
SZTOMBERSKI Andrzej Wacław, 238
LIS Tomasz Arkadiusz, 65
BULEJAK Wioletta, 109
MŁOT Andrzej, 36
SZCZUPAKOWSKA Jolanta Zofia, 59
BOGDAŃSKI Marcin, 30
KURYJ Danuta, 100
ŁUKSZA Zofia Leokadia, 66
ZYŚK Jacek Marcin, 263
OKSIUTA Małgorzata Anna, 134

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
olek
20 listopada 2014 22:50

Jako jedyny portal podał pełną listę! Good job!

Polecane