fbpx
6 C
Olsztyn
piątek, 22 października, 2021
reklama

Natalia Siwiec i Michał Wiśniewski odwiedzą Galerię Warmińską

reklama

W najbliższą sobotę (22.11) będzie można wziąć udział w „Dniu z Gwiazdami w Galerii Warmińskiej”, w czasie którego odbędzie się casting do konkursu Miss Warmii i Mazur 2015. W olsztyńskim kompleksie pojawią się m.in. Natalia Siwiec, Michał Wiśniewski i Dariusz Lewandowski.

W pierwszy dzień nadchodzącego weekendu Galeria Warmińska będzie zapewne przeżywać oblężenie, a to za sprawą organizowanego tam wydarzenia „Dzień z Gwiazdami”. Stolica Warmii będzie gościć najgorętsze nazwiska z pierwszych stron prasy kolorowej, m.in. Natalię Siwiec, gościa specjalnego wydarzenia. Galeria przygotowała również niespodziankę dla fanów formacji Ich Troje w postaci koncertu Michała Wiśniewskiego.

Wydarzeniu, które poprowadzi polski aktor Dariusz Lewandowski, towarzyszyć będzie wybieranie najpiękniejszej kobiety Warmii i Mazur – sobotni casting jest regionalnym etapem konkursu Miss Polski 2015. Wziąć w nim udział mogą wszystkie bezdzietne panny w wieku od 14 do 24 lat, które mieszkają w naszym województwie. Szczęśliwa finalistka zawalczy o tytuł najpiękniejszej Polki, a zdobywczyni korony Miss Polski będzie miała okazję reprezentowania naszego kraju w konkursie Miss Świata. Zgłoszenia na casting można dokonać, wypełniając internetowy formularz TUTAJ.

reklama

„Dzień z Gwiazdami w Galerii Warmińskiej” odbędzie się w sobotę (22.11) w godz. 14-20.

JC

reklama

Najnowsze ogłoszenia

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze