17 C
Olsztyn
czwartek, 18 lipca, 2024
reklama

Bili taksówkarza na stacji benzynowej. Interweniowali policjanci po służbie

OlsztynBili taksówkarza na stacji benzynowej. Interweniowali policjanci po służbie

Policjanci Oddziału Prewencji KWP w Olsztynie wracając po służbie do domu zauważyli, że na stacji paliw młodzi mężczyźni biją taksówkarza. Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji funkcjonariuszy sprawcy zostali zatrzymani na gorącym uczynku. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wyjaśniają okoliczności sprawy. W przypadku, gdy młodzi mężczyźni usłyszą zarzut pobicia, grozić im będzie do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

W środę (02.3) na ul. Pstrowskiego, Policjanci Oddziału Prewencji Policji KWP w Olsztynie, po skończonej służbie wracali do domu. Idąc na przystanek autobusowy zauważyli, że na stacji paliw po drugiej stronie ulicy szarpią się jakieś osoby. Funkcjonariusze natychmiast pobiegli w to miejsce. Jak się okazało, przy zaparkowanych samochodach dwóch młodych mężczyzn biło taksówkarza. Policjanci zatrzymali napastników i wezwali na miejsce patrol Policji. Sprawcy, jak się później okazało bracia, zostali przewiezieni do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie celem wyjaśnienia sprawy. 20-to i 24-latek byli w stanie po użyciu alkoholu. Policjanci ustalili, że do całego zdarzenia doszło przez nieporozumienie na drodze. Zaczęło się od krzyków i wyzwisk a skończyło się na rękoczynach.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wyjaśniają okoliczności sprawy. W przypadku, gdy młodzi mężczyźni usłyszą zarzut pobicia grozić im będzie do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane