fbpx
14 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Zatrzymany poszukiwany listem gończym za czyny o charakterze pedofilskim

GalerieZatrzymany poszukiwany listem gończym za czyny o charakterze pedofilskim

Policjanci zatrzymali Ryszarda D. podejrzanego o popełnienie przestępstw o charakterze pedofilskich. 50-latek od kwietnia ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna jest już w areszcie. Za popełnienie czynów, o które jest oskarżony może trafić do więzienia nawet na 15 lat.

reklama

9 czerwca 2014 policjanci Zespołu Poszukiwań Celowych Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, z uwagi na charakter sprawy i wagę stawianych zarzutów Ryszardowi D., przejęli poszukiwania mężczyzny, za którym Sąd Rejonowy w Biskupcu wydał list gończy. Mężczyzna podejrzany jest o popełnienie czynów o charakterze pedofilskich, do których miało dochodzić na przełomie 2011-2012 roku. W lutym br. mężczyzna został skazany nieprawomocnym wyrokiem za przestępstwo, jednakże skorzystał on z prawa do wniesienia apelacji. Od tego czasu mieszkaniec gminy Biskupiec ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, nie stawiał się na wezwania dlatego sąd podjął decyzję o wystawieniu listu gończego oraz o zastosowaniu tymczasowego aresztu.

Żniwa: czas wzmożonego ruchu i zagrożeń na polach. Bezpieczeństwo rolników w centrum uwagi

Wczoraj policjanci w jednej z miejscowości na terenie gminy Biskupiec zatrzymali Ryszarda D. 50-latek trafił do aresztu. Mężczyźnie może grozić kara do 15 lat pozbawienia wolności.

reklama

rak

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Tragedia pod Ostródą: 10-letni chłopiec utonął podczas kąpieli
Uroczystość nadania Chorągwi Wojska Polskiego żołnierzom 2 Batalionu Czołgów w Ostródzie
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji