fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 23 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Otworzyła policjantom drzwi paląc marihuanę z „fifki”

Wiadomości Otworzyła policjantom drzwi paląc marihuanę z "fifki"

Szczycieńscy policjanci na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, w jednym z mieszkań na terenie Szczytna w trakcie przeszukania zabezpieczyli narkotyki. 22-latka i jej znajomy w wieku 33-lat, którzy ukryli marihuanę w słoiku i kubku zostali zatrzymani przez policjantów i noc spędzili w policyjnej celi. Teraz grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci kryminalni zapukali do jednego z mieszkań w Szczytnie. Z wcześniejszych ustaleń policjantów wynikało, że pod tym adresem 22-letnia kobieta i jej 33-letni znajomy ukrywają w mieszkaniu narkotyki.

Drzwi do mieszkania otworzyła funkcjonariuszom kobieta, która na ich widok zaczęła zachowywać się nerwowo oraz chować do kieszeni tzw. „fifkę”.

W trakcie przeszukania mieszkania policjanci zabezpieczyli marihuanę, która schowana była w słoiku i kubku. Funkcjonariusze zatrzymali kobietę i jej znajomego, którzy noc spędzili w policyjnej celi. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj także:

14 KOMENTARZE

  1. Polskie prawo jest do niczego! Żeby do więzienia trafić za zwykłe zioło podczas gdy dzieciaki się trują ciężką chemią do przygotowania której składniki można kupić bez problemu w aptece. Kraj absurdu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: