Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
-1 C
Olsztyn
niedziela, 26 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Otworzyła policjantom drzwi paląc marihuanę z „fifki”

reklama

Szczycieńscy policjanci na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, w jednym z mieszkań na terenie Szczytna w trakcie przeszukania zabezpieczyli narkotyki. 22-latka i jej znajomy w wieku 33-lat, którzy ukryli marihuanę w słoiku i kubku zostali zatrzymani przez policjantów i noc spędzili w policyjnej celi. Teraz grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci kryminalni zapukali do jednego z mieszkań w Szczytnie. Z wcześniejszych ustaleń policjantów wynikało, że pod tym adresem 22-letnia kobieta i jej 33-letni znajomy ukrywają w mieszkaniu narkotyki.

Drzwi do mieszkania otworzyła funkcjonariuszom kobieta, która na ich widok zaczęła zachowywać się nerwowo oraz chować do kieszeni tzw. „fifkę”.

reklama

W trakcie przeszukania mieszkania policjanci zabezpieczyli marihuanę, która schowana była w słoiku i kubku. Funkcjonariusze zatrzymali kobietę i jej znajomego, którzy noc spędzili w policyjnej celi. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

styczeń, 2020

30STY18:00TRZY RAZY „TARTAK”Zajezdnia trolejbusowa, KnosałyKategoria wydarzenia:Darmowe,Literatura,Spotkania,Wykłady

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

14 KOMENTARZE

  1. Polskie prawo jest do niczego! Żeby do więzienia trafić za zwykłe zioło podczas gdy dzieciaki się trują ciężką chemią do przygotowania której składniki można kupić bez problemu w aptece. Kraj absurdu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X