19 C
Olsztyn
piątek, 21 czerwca, 2024
reklama

Mieszkaniec Warmii i Mazur skazany za zakłócanie porządku na festiwalu Top Trendy

BraniewoMieszkaniec Warmii i Mazur skazany za zakłócanie porządku na festiwalu Top Trendy

Młody mieszkaniec Braniewa został skazany w przyspieszonym postępowaniu za zakłócanie spokoju na festiwalu muzycznym w Sopocie. 

reklama

W niedzielę (01.06.) oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie od kierownika do spraw bezpieczeństwa sopockiej Opery Leśnej, o tym, że pracownicy ochrony ujęli mężczyznę, który zakłócał spokój podczas odbywającego się w Operze Leśnej festiwalu Top Trendy. Policjanci, którzy przeprowadzili interwencję wobec pijanego i agresywnego 19- latka z Braniewa ustalili, że mężczyzna zakłócał porządek publiczny przeklinając, zataczał się i zaczepiał publiczność, nie wykonywał również poleceń służb porządkowych wydawanych na podstawie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.

Policjanci zatrzymali agresywnego mieszkańca Braniewa i przebadali go alkomatem. Urządzenie pokazało, że mężczyzna ma 1,6 promila alkoholu w organizmie.Mundurowi w związku z popełnionymi wykroczeniami z ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych wystąpili z wnioskiem do sopockiego sądu o ukaranie mężczyzny w postępowaniu przyspieszonym. We wtorek (04.06.) sopocki sąd, za popełnione wykroczenia skazał mieszkańca Braniewa na karę miesiąca ograniczenia wolności i nakazał mu wykonywać nieodpłatnie kontrolowane prace na cele społeczne.

reklama

KM

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Emila
4 czerwca 2014 12:02

Pewnie chciał się z Enejem przywitać a wy mu nie pozwoliliście ;D

Polecane