-0 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policjanci z CBŚ przejęli 4 kilogramy marihuany

BartoszycePolicjanci z CBŚ przejęli 4 kilogramy marihuany

Policjanci Centralnego Biura Śledczego zatrzymali 27-latka podejrzanego o przemyt wewnątrzwspólnotowy znacznych ilości narkotyków. Kryminalni w bagażu podręcznym Artura Sz. znaleźli blisko 4 kg marihuany o czarnorynkowej wartości 120 tys.  złotych. Z ustaleń śledczych wynika, że narkotyki przywiezione z Holandii były przeznaczone na bartoszycki rynek.

reklama

Policjanci z CBŚ przejęli 4 kilogramy marihuany narkotyki Bartoszyce, Galerie, Olsztyn

Policjanci Centralnego Biura Śledczego po raz kolejny uderzyli w środowisko zajmujące się przestępczością narkotykową. Tym razem udaremnili przedostanie się na warmińsko – mazurski rynek 4 kg marihuany o czarnorynkowej wartości 120 tys. zł. Z ustaleń kryminalnych wynikało, że jeden z mieszkańców Bartoszyc może przemycać z Holandii narkotyki. Gdy policjanci zweryfikowali swoje informacje, to poznali dokładny czas oraz miejsce przywozu środków odurzających. W czwartkowy wieczór funkcjonariusze pojechali w okolice dworca PKS, aby poczekać na przyjazd rejsowego autobusu z Holandii. Jednym z pasażerów miał być Artur Sz. Gdy wysiadł z pojazdu „przywitali” go kryminalni. W jego podręcznym bagażu policjanci znaleźli blisko 4 kg marihuany. 27-latek trafił do policyjnego aresztu. Z ustaleń policjantów wynika, że zabezpieczone narkotyki miały trafić na bartoszycki rynek.

Funkcjonariusze Policji z Olsztyna postanowili wylegitymować mężczyznę. 49-latek stał się nerwowy
reklama

Arturowi Sz. za przemyt wewnątrzwspólnotowy znacznych ilości narkotyków grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż trzy lata. Decyzją sądu 27-latek został tymczasowo aresztowany.

Śledztwo w tej sprawie prowadzone jest przez Prokuraturę Rejonową Olsztyn – Południe.

reklama

Sprawa ma charakter rozwojowy.

rak

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia
Policjanci zatrzymali 34-latka podejrzanego o poważne przestępstwo
Złe wybory, złe konsekwencje: ojciec, jadąc z synem odpowie za przestępstwa narkotykowe