17 C
Olsztyn
czwartek, 18 lipca, 2024
reklama

Kandydat do Parlament Europejskiego – Maciej Mojzesowicz

WiadomościKandydat do Parlament Europejskiego - Maciej Mojzesowicz

Jest rolnikiem, a także konsumentem polskiej żywności, która powinna pochodzić od polskich producentów. Zależy mi na zdrowym Polskim społeczeństwie, które nie będzie oszukiwane przez zachodnie sieci supermarketów. Dostając od obywateli mandat zaufania będę wypełniał godnie swoje obowiązki oraz starał się nie zawieźć swoich wyborców – mówi Maciej Mojzesowicz. 

reklama

Eurowybory to moment, w którym wszyscy możemy wybrać swoich reprezentantów w Brukseli. To nie jest miejsce dla celebrytów, ale dla ludzi czynu, którym nie są obce problemy mieszkańców północnej Polski.

Takim człowiekiem jest Maciej Mojzesowicz. Nie zobaczymy go na okładkach kolorowych pism, ponieważ kiedy inni robią sobie zdjęcia na czerwonym dywanie, to on walczy o polskich rolników.

reklama

Maciej Mojzesowicz od 22 lat wraz z żoną prowadzi gospodarstwo rolne. Do 2009 roku zajmował się hodowlą trzody chlewnej i produkcją zbóż nasiennych. Dokładnie wie z jakimi problemami borykają się rolnicy w naszym regionie i jakie cele przed sobą stawiają.

– Jestem współzałożycielem niezależnego, założonego przez rolników z regionu Kujawsko- Pomorskiego Centrum Rolniczego, którego zadaniem jest pomoc w związku z dofinansowaniami unijnymi, nowinkami dotyczącymi hodowli zwierząt i produkcji roślinnej, poprzez różnego rodzaju szkolenia prowadzone przez specjalistów z określonych dziedzin rolnictwa – mówi kandydat Solidarnej Polski.

Dla Macieja Mojzesowicza bardzo ważna jest rodzina. Wraz z żoną mają czworo dzieci, które pomagają rodzicom w pracy. Podstawą sukcesu jest rodzina oparta na tradycji i pracy. Ten etos wyniósł ze swojego domu rodzinnego.

reklama

– Od początku związany jestem z działalnością Solidarności Rolników Indywidualnych. W miarę możliwości staramy się walczyć z wszelkimi niedogodnościami występującymi w Polskim rolnictwie. W Solidarności działał również mój ojciec, który uczestniczył m.in. w Bydgoskich Strajkach Chłopskich w 1981 r. i w związku z tym był internowany. Biorąc przykład z ojca ja również czynnie uczestniczę w każdym proteście organizowanym przez rolników – mówi Mojzesowicz.

Maciej Mojzesowicz startuje z list Solidarnej Polski, ponieważ poglądy jej liderów i i ich doświadczenie polityczne (w Polsce i w Parlamencie Europejskim) gwarantuje godne reprezentowanie mieszkańców naszego regionu. 

Maciej Mojzesowicz Solidarna Polska , okręg nr 3, pozycja 1 „ Dziękuję za każdy oddany głos”

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane