fbpx
13 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Sukces "olsztyńskich lalek" w Rzeszowie

OlsztynSukces "olsztyńskich lalek" w Rzeszowie

Sukces Olsztyńskiego Teatru Lalek w Rzeszowie. Festiwalowe jury doceniło spektakl “Historia całkiem zwyczajna” i kreację aktorską Anny Kukułowicz. 

reklama

Przedstawienie “Historia całkiem zwyczajna” w reżyserii Petra Nosalka zaprezentowane podczas Festiwalu Teatrów Ożywionej Formy MASKARADA w Teatrze Maska w Rzeszowie, zostało uznane za najlepszy spektakl dla dorosłych (nagroda ufundowana przez Prezydenta Miasta Rzeszowa). To nie koniec wyróżnień:  aktorka OTL Anna Kukułowicz otrzymała nagrodę za najlepszą rolę kobiecą. Spektakle festiwalowe oceniało jury w składzie: Bożena Sawicka, Marta Guśniowska i Krzysztof Rau.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji