fbpx
16 C
Olsztyn
sobota, 23 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Pijany spowodował wypadek i schował się w rowie

WiadomościPijany spowodował wypadek i schował się w rowie

Zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwym oraz niestosowania się do prawomocnego wyroku sądowego usłyszy 23-letni Adam Z., który prowadzonym przez siebie autem uderzył w hydrant, po czym uciekł z miejsca zdarzenia i schował się w pobliskim rowie. Miał w organizmie trzy promile alkoholu.

reklama

Wczoraj (9.10) ok. godz. 15.20 doszło w Jezioranach do wypadku drogowego. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym hyundaiem uderzył w hydrant, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Jak się okazało, 23-letni Adam Z. skrył się przed stróżami prawa w pobliskim rowie. Badanie alkomatem wykazało u niego trzy promile alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu danych osobowych wyszło również na jaw, że ma on orzeczony zakaz sądowy na prowadzenie wszelkich pojazdów właśnie za jazdę pod wpływem alkoholu.

Wypadek na ul. Towarowej: są utrudnienia

Sprawca kolizji został przewieziony do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwieje, usłyszy zarzuty kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu oraz niestosowania się do prawomocnego wyroku sądowego, za co grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

reklama

JC

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Wypadek na ul. Towarowej: są utrudnienia
Motorowerzysta stracił życie po zderzeniu z betonowym przepustem