reklama

Nowe serwisy na TKO: Sport | Nekrologi

Adrian Zieliński obronił mistrzowski pas podczas gali Warmia Heros

Galerie stare z KOAdrian Zieliński obronił mistrzowski pas podczas gali Warmia Heros

Po zaciętej walce Adrian Zieliński pokonał Niko Puhakkę w pojedynku wieczoru podczas gali Warmia Heros. To była pierwsza porażka Fina na gali MMA w Polsce.  Druga gala Warmia Heros za nami. W olsztyńskiej Uranii w oktagonie skrzyżowało rękawice 18 zawodników. W pierwszych dwóch walkach zmierzyli się amatorzy. Patryk Duński (Arrachion Iława) pokonał po jednogłośnej decyzji […]

Po zaciętej walce Adrian Zieliński pokonał Niko Puhakkę w pojedynku wieczoru podczas gali Warmia Heros. To była pierwsza porażka Fina na gali MMA w Polsce. 

reklama

Druga gala Warmia Heros za nami. W olsztyńskiej Uranii w oktagonie skrzyżowało rękawice 18 zawodników. W pierwszych dwóch walkach zmierzyli się amatorzy.
Patryk Duński (Arrachion Iława) pokonał po jednogłośnej decyzji sędziów Wojciecha Grzybka (Katana Szczytno). Do rozstrzygnięcia kolejnego pojedynku potrzebna była dodatkowa runda. Po dogrywce Patryk Wołodkiewicz (Arrachion Olsztyn) wygrał decyzją sędziów z Tomaszem Nowickim (Silesian Cage Club Katowice).

reklama

W pierwszej zawodowej wygrał Krzysztof Adaszak. W trzeciej minucie walki założył dźwignię na nogę Marcinowi Płonce i sędzie przyznał zwycięstwo trenującemu w Arrachionie Adaszakowi.

Do wyłonienia zwycięzcy pojedynku Sylwestra Borysa i Pawła Brandysa potrzebne były trzy rundy. Decyzją sędziów wygrał zawodnik z Olsztyna – Sylwester Borys.

W trzeciej zawodowej walce tego wieczoru zmierzyli się: zawodnik z Litwy Mazvydas Pieza i Rafał Haratyk. Po trzech rundach o wyniku starcia musieli zadycdować sędziowie. Jednogłośną decyzją wygrał Rafał Haratyk.

W kolejnej walce Paweł Kiełek pokonał Oliwiera Bulę przez TKO w drugiej rundzie.

W piątym starciu spotkali się doświadczeni zawodnicy, którzy po kilku latach przerwy powrócili do oktagonu. Bogusław Zawirowski z Olsztyna pokonał przez TKO w pierwszej rundzie Rafała Dąbrowskiego.

W przedostatniej walce wieczoru widzowie mogli zobaczyć klasyczne KO. Kerim Abzailov w pierwszej rundzie trafił Alana Langera, a ten padł bezwładnie na matę. Sędzią przyznał nokaut dla Abzailova, co wywołał sprzeciw w narożniku Lanegra, jednak sędzia był nieugięty.

Pojedynek Adriana Zielińskiego i Niko Puhakki był bardzo wyrównany. Walka wieczoru trzymała w napięciu. Pierwsza runda należała do Adriana Zielińskiego, który spokojnie punktował fińskiego fightera. Polak próbował zakończyć walkę przed końcem rundy, ale mu się to nie udało. Drugie starcie wygrał Niko Puhakka, który przez większość czasu trzymał Zielińskiego w parterze. Trzecia runda była najbardziej wyrównana. Przez pięć minut trwała zacięta wymiana ciosów. Puhakka próbował obalić Polaka, co prawie mu się udało w ostatnich sekundach. O wygranej zadecydowały punkty przyznane przez sędziów. Decyzją arbitrów starcie wygrał Adrian Zieliński i obronił pas PLMMA.

Tym żyje Olsztyn

reklama
0 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Dyskoteka Music Bar w Olsztynie. Nowy klub na starówce otwiera się już w ten weekend

Startuje nowy klub Dyskoteka Music Bar. Otwarcie zaplanowano na 24 kwietnia.

Jak zorganizować zieloną szkołę na Mazurach: praktyczny poradnik

Dlaczego Mazury to idealne miejsce na zieloną szkołę?

Herbicydy sklep

Jak dobrać herbicyd do uprawy i zachwaszczenia?

Rola systemów LPR w nowoczesnej logistyce

Jak działa system awizacyjno-przepustkowy w logistyce?

Kremacja w Polsce – przebieg, koszty i najczęstsze pytania rodzin

Przedstawiamy najważniejsze informacje, które pomagają rodzinom podjąć świadomą decyzję.

Robot chirurgiczny w Szpitalu Miejskim w Olsztynie – precyzja i bezpieczeństwo

Od dwóch lat w Miejskim Szpitalu Zespolonym w Olsztynie wykonywane są operacje robotyczne usunięcia trzonu macicy u pacjentek z rozpoznaniem nowotworu.

Firmy coraz częściej zamawiają lunche do biura. W Olsztynie działa już taka usługa

Posiłki mogą być przygotowane też na szkolenia i wycieczki szkolne. Lunch&Box wprowadził wygodną ofertę.

Jeszcze więcej dobrego rapu podczas jubileuszowej Kortowiady – Kuban dołącza do line-upu imprezy

Kuban, jeden z filarów nowej fali hip-hopu, po raz pierwszy w Kortowie.

Poręczny i efektywny w każdej sytuacji. Odkurzanie bez wysiłku w dwóch ruchach

Bateria, czas pracy i stacja ładowania – co wpływa na komfort użytkowania.

Tankuj i zyskaj kupon na zakupy. Promocja na stacji paliw Intermarché Olsztyn

Zatankuj i odbierz 20 zł na zakupy – trwa promocja na stacji paliw Intermarché Olsztyn. Na miejscu także myjnia z pachnącą pianą i woskowaniem.

Vatanmed Przeszczep Włosów w Polsce: Historia Sukcesu od Turcji do Europy

Globalna marka przeszczepu włosów rozwija się w Polsce.
reklama
reklama