fbpx
22 C
Olsztyn
piątek, 29 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Letni Chamski Podryw zagra w Andergrancie – sprawdź zapowiedź!

OlsztynLetni Chamski Podryw zagra w Andergrancie - sprawdź zapowiedź!

Olsztyńscy fani internetowego hitu “Czinkłaczento” powinni rezerwować sobie czas na środowy wieczór (8.10). Właśnie wtedy w klubie Nowy Andergrant w Olsztynie wystąpią jego twórcy, Letni Chamski Podryw.

reklama

Jak piszą o sobie Maciej “Canton” Piotrowski i Dawid “Anton” Antonkiewicz, wchodzący w skład LChP, są muzyczno-humorystyczną grupą łączącą pop z hip-hopem. Letni Chamski Podryw, założony w 2009 r. w Kielcach, zasłynął dzięki takim internetowym przebojom jak “Czinkłaczento”, “Pupa” czy “Tylko hit na lato”. Zespół ma na swoim koncie dwie EP-ki oraz dwie długogrające płyty: „Oranżada, koleżanki, petardy” oraz “Pamiętniki z wakacji”. Zespół wystąpił również w IV edycji programu „Must be the music” – nie uzyskał aprobaty jurorów, ale wygrał w globalnym głosowaniu na Facebooku. Canton i Anton zdążyli już zagrać ok. 300 koncertów w całej Polsce, a już niebawem wystąpią przed olsztyńską publicznością.

Z tej okazji zespół przygotował specjalną zapowiedź swojej wizyty w Olsztynie, gorąco zachęcając fanów do przyjścia na koncert. Zapraszamy do oglądania.

reklama

Bilety na środowy koncert w Nowym Andergrancie dostępne są w cenie 20 zł (przedsprzedaż) i 25 zł (w dniu koncertu).

JC

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia