fbpx
11 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Bo Muza jest Fest – sprawdź się w konkursie dla młodych zespołów

OlsztynBo Muza jest Fest - sprawdź się w konkursie dla młodych zespołów

Kochasz muzykę i wraz ze swoim zespołem chcesz realizować muzyczne marzenia? Weź udział w konkursie dla młodych muzyków organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, którego zwycięzca otrzyma 5 tys. zł nagrody.

reklama

Fest Muza wychodzi naprzeciw oczekiwaniom młodocianych artystów, chcących rozpocząć ścieżkę kariery i rozwijać swoje pasje. Konkurs Młodych Zespołów Warmii i Mazur to kontynuacja konkursu dla kapel z regionu, które nie są związane z żadną wytwórnią płytową i których średnia wieku nie przekracza 25 lat.

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest nadesłanie płyty CD z muzyką zespołu (min. 20 minut lub 3 utwory) wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia na adres olsztyńskiego MOK-u.

reklama

Na zgłoszenia do Fest Muzy 2015 organizatorzy czekają do 30.11.2014 r. W ramach konkursu uczestnicy będą ze sobą rywalizować w trakcie odbywających się co miesiąc eliminacji (od stycznia do maja). Z tego grona jury wyłoni pięć najlepszych kapel, które będą walczyć o główną nagrodę podczas finału (13.06.2015 r.) na scenie w Amfiteatrze im. Czesława Niemena w Olsztynie.

Cały regulamin Fest Muzy oraz karty zgłoszeniowe dostępne są TUTAJ.

reklama

JC
 

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji