20 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Drogowy ignorant stracił prawo jazdy

OlsztynDrogowy ignorant stracił prawo jazdy

Odebraniem prawa jazdy 21-letniemu kierowcy bmw zakończył się wypadek drogowy zarejestrowany przez kamery ITS, w którym zderzyły się dwa samochody. Nikt jednak nie odniósł poważniejszych obrażeń.

reklama

Wczoraj (2.10) o godz. 11.14 na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Heweliusza doszło do kolizji drogowej. Według ustaleń policjantów 21-letni kierowca bmw zignorował znaki drogowe: zakazujący skrętu w lewo oraz nakazujący jazdę prosto, w wyniku czego zderzył się z prawidłowo jadącą osobową skodą.

Policjanci olsztyńskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy sprawcy wypadku. Na szczęście w wyniku tej kolizji nikt nie został poważnie ranny.

reklama

JC

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Łukasz
10 października 2014 09:43

Ty sam jesteś cebulak, znając życie jeździsz hondą, którą najpierw słychać a długo potem widać. Nie ma zasady, czy masz bmw, hondę czy poloneza. Podstawą dla mnie jako zawodowego kierowcy jest wyobraźnia i zdrowy rozsądek. P.S sam mam 2 BMW i nie jestem “cebulakiem” jak to nazwałeś. A co do zabierania lejcy jestem za ale nie w takim wypadku, kolesiostwo też jest u nas popularne, a Ci, którzy w zabudowanym przekraczają prędkość o powiedzmy 100-120km/h dostają 500 i 10 pkt…. paranoja

zlo
4 października 2014 17:12

chore prawda… niedawno na tym skrzyzowaniu byla zmiana ruchu i zapewne kierowca bmw nie spodziewal sie ze przeciwny pas ma rowniez zielone swiatlo

Polecane
Ogłoszenia