12 C
Olsztyn
sobota, 13 kwietnia, 2024
reklama

Weź psa na spacer!

OlsztynWeź psa na spacer!

Wiosna, która zawitała do Olsztyna, kusi zza okna i zachęca do spacerów na świeżym powietrzu. Jak wiadomo, najmilej spaceruje się w towarzystwie, nie tylko znajomych i rodziny, ale również naszych czworonożnych przyjaciół. Nie masz żadnego? Żaden problem!

reklama

Dzięki olsztyńskiemu Schronisku dla Zwierząt każdy z nas może cieszyć się psim towarzystwem. Akcja pod hasłem „Bieg na sześć łap” umożliwia zabranie na spacer jednego ze schroniskowych pupilów – wystarczą jedynie dowód osobisty i dobre chęci. Wszystkie psiaki biorące udział w akcji dostają smycz lub szelki. Nie są w jednakowym wieku, mają różne usposobienie, ale każdy z nich jest ciekawy świata i tęskni za kontaktem z człowiekiem. Z takich przechadzek z pewnością skorzystają obie strony – nie tylko zwierzaki, ale również ci, którzy lubią psy, ale nie mogą sobie na nie z różnych względów pozwolić.

Po czworonogi najlepiej zgłaszać się w godz. 08-15 (poniedziałek-piątek) oraz 10-14 (soboty) do Schroniska dla Zwierząt w Olsztynie przy ul. Turystycznej 2.

reklama

JC   

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia