fbpx
17 C
Olsztyn
piątek, 22 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Takiej promocji w Olsztynie jeszcze nie było!

OlsztynTakiej promocji w Olsztynie jeszcze nie było!

Aura Centrum Olsztyna zaprasza swoich Klientów do udziału w wyjątkowej loterii. Osoby, które do 6 grudnia br. zrobią w centrum zakupy za minimum 100 zł i wrzucą kupon promocyjny do urny, wezmą udział w losowaniu nagrody głównej – prestiżowego apartamentu w centrum miasta.
Olsztyn, 26 września 2014 – Zainicjowana dzisiaj przez Aura Centrum Olsztyna loteria, potrwa do 6 grudnia br. Co zrobić, aby wygrać nagrodę główną – prestiżowy apartament o powierzchni blisko 59 m2, w centrum miasta? Oto kilka prostych kroków:

reklama
  1. Zrób zakupy w 2 lub 3 sklepach znajdujących się w Aurze Centrum Olsztyna, w ciągu jednego dnia za minimum 100 zł. Ważne, abyś zakupów dokonał w terminie od 26 września do 6 grudnia br. do godz. 15.00
  2. Wypełnij kupon promocyjny, podstempluj go u hostessy i wrzuć do urny znajdującej się w centrum handlowym.
  3. Przyjdź osobiście na finałowe losowanie nagród, które odbędzie się 6 grudnia br. o godz. 17.00 w Atrium Aura Centrum Olsztyna i zabierz ze sobą oryginały dowodów zakupu, różową część kuponu promocyjnego, z kluczykami do mieszkania i dokument tożsamości.

Oprócz nagrody głównej, czyli apartamentu w centrum Olsztyna, na uczestników loterii czekają także inne, atrakcyjne nagrody. Wśród osób biorących udział w promocji zostaną rozlosowane również bony na zakupy – 1 na zakupy o wartości 2000 zł i 3 na zakupy o wartości 1000 zł – do zrealizowania w punktach handlowo-usługowych na terenie Aura Centrum.
Nagrodą główną w loterii jest apartament o wartości 300 000 zł znajdujący się w nowoczesnym kompleksie mieszkalno-biurowym, Warmia Towers, w samym centrum Olsztyna. Mieszkanie ma powierzchnię blisko 59 m2, 2 duże sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienkę i przestronny balkon – będzie więc idealne dla rodziny z jednym lub dwójką dzieci. Do użytku mieszkańców jest także wewnętrzny plac zabaw i zielone patio.
Ta loteria to idealne połączenie tego, co przyjemne – zakupów, z pożytecznym – znalezieniem komfortowego lokum dla swojej rodziny. Tych, którzy chcą powalczyć o nagrodę główną zachęcam, aby do 6 grudnia br. jak najczęściej robić zakupy w Aura Centrum Olsztyna, ponieważ im więcej kuponów nasi Klienci wrzucą do urny, tym większa szansa na wygranie mieszkania. Mam nadzieję, że udział w naszej loterii odmieni życie zwycięzcy na lepsze – mówi Rafał Lisak, Dyrektor Centrum.
Regulamin loterii można znaleźć w punkcie obsługi loterii w centrum handlowym i w Biurze Dyrekcji Aura Centrum. Dodatkowych informacji udzielają także hostessy w Aura Centrum Olsztyna.
Dodatkowych informacji udziela:
Agata Radlak-Piechowicz
Aura Centrum Olsztyna – biuro prasowe
tel. (+48), 606 361 492
e-mail: agata.piechowicz@redluck-pr.pl
[1] Apartament jest w stanie deweloperskim.
 

reklama
reklama
reklama

8 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
wygram
4 grudnia 2014 19:29

A JA WYGRAM TE MIESZKANIE!!!!!!!!

Anonimowo
4 grudnia 2014 19:26

A JA MOGĘ ZAPŁACIĆ PODATEK ,wygrywam i no problem płacę tego samego dnia.

Polecane
Ogłoszenia