5 C
Olsztyn
piątek, 19 kwietnia, 2024
reklama

Wandale zniszczyli dopiero co wyremontowany przystanek

GalerieWandale zniszczyli dopiero co wyremontowany przystanek

Barczewo przygotowało przystanki na początek sezonu turystycznego, jednak jak się okazało barczewscy wandale nie lubią, kiedy ogólnodostępne miejsce nie jest zniszczone. 

reklama

Wandale zniszczyli dopiero co wyremontowany przystanek straż miejska Galerie, Olsztyn, Wiadomości

Dostaliśmy od naszego czytelnika z Barczewa zdjęcia przystanku przy ul. Warmińskiej. Na fotografiach widać powypalane dziury w i napisy szpecące wiatę, która niedawno została odnowiona.

reklama

– Niedawno wiata została wyremontowana, a po krótkim czasie została przypalona papierosami. Wygląda obrzydliwie – pisze czytelnik Kuriera Olsztyńskiego.

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z barczewskim magistratem i strażą miejską. Jak się okazało nikt o tym nie wiedział. Sprawa nie została zgłoszona i wszyscy byli przekonani o tym, że przystanek wygląda czysto i schludnie, jak po zakończeniu remontu. Niestety chuligani nie dość, że są bezczelni – są również bezkarni, ponieważ nikt tego nie zgłosił.

– W piątek owych zniszczeń jeszcze nie było. W okolicy pętli autobusowej nie ma monitoringu. Koszty naprawy jednego przystanku opiewa w granicach 1300 złotych – mówi nam Marta Tomczak z sekretariatu burmistrza Barczewa.

reklama

Nie zapadły jeszcze decyzje dotyczące remontu przystanku, a sezon turystyczny zbliża się wielkimi krokami.

KM

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Krzyś
28 kwietnia 2014 18:10

Zlikwidować wiatę całkowicie. Niech stoją pod gołym niebem. Wtedy mieszkańcy sami postarają się o to, by wskazać debili i ukarać. Ukarać, a nie niska szkodliwość czynu

KrzysiekGooz
28 kwietnia 2014 16:06

Odgordzić trzynastą dzielnicę murem, oddzielić ten plebs od społeczeństwa

Polecane
Ogłoszenia