22 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024
reklama

Rajd po pijanemu zakończył na drzewie

NidzicaRajd po pijanemu zakończył na drzewie

Nidziccy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który miał 3,5 promila alkoholu w organizmie. Prowadzone przez niego auto uderzyło w przydrożne drzewo, jednak mężczyzna nie doznał poważniejszych obrażeń.

reklama

Wczoraj (15.09) w gminie Janowiec Kościelny doszło do kolejnego zdarzenia drogowego z udziałem nietrzeźwego kierowcy. Włodzimierz M., jadąc daewoo tico, stracił panowanie nad samochodem i uderzył w rosnące przy drodze drzewo. Mężczyzna o własnych siłach wysiadł z pojazdu i próbował oddalić się z miejsca zdarzenia.

Interweniujący funkcjonariusze zatrzymali 41-latka. W trakcie przeprowadzonego badania stanu trzeźwości okazało się, że kierujący miał blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie. Z obrażeniami głowy został przetransportowany do szpitala w Działdowie, jednak jeszcze tego samego dnia został wypisany z placówki.

reklama

Mężczyzna usłyszy zarzut kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu, za którą kodeks karny przewiduje karę do dwóch lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów przez całą dekadę.

JC

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane