-5 C
Olsztyn
środa, 6 grudnia, 2023
reklama
reklama

Twój głos to Twój wybór – ogólnopolska akcja także w Olsztynie

OlsztynTwój głos to Twój wybór - ogólnopolska akcja także w Olsztynie

Jak wpłynąć na kształtowanie się naszej najbliższej okolicy? Jak być skuteczniejszym w działaniu? O tym między innymi będzie można się dowiedzieć podczas spotkania z przedstawicielami akcji “Masz Głos, Masz Wybór”.

reklama

Początki inicjatywy sięgają 2002 roku. Uczestnicy – indywidualni i przedstawiciele organizacji z całego kraju – działają na rzecz zmian w najbliższym otoczeniu, zachęcając do współpracy na linii samorządy-aktywiści.

Choć tegoroczna akcja trwa już od pół roku, wciąż można do niej dołączyć. W Olsztynie odbędzie się jedno ze spotkań, podczas których będzie można dowiedzieć się, czym jest akcja “Masz Głos, Masz Wybór” i nawiązać kontakt z innymi uczestnikami.

reklama

Nasze miasto będzie gościć przedstawicieli akcji 8 października. – Podczas spotkania, które odbędzie się w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej przy ul. 1 Maja 5, uczestnicy dowiedzą się, jak stawać się skutecznym w angażowaniu społeczności lokalnej do działania. To szansa, aby poznać różne strategie i taktyki, dowiedzieć się więcej o barierach i czynnikach sprzyjających budowaniu koalicji na rzecz rozwoju lokalnego – zachęca olsztyński ratusz.

Ci, którzy jeszcze nie przyłączyli się do akcji “Masz Głos, Masz Wybór”, powinni najpierw zarejestrować się, a później wypełnić formularz zgłoszeniowy. Osobom już zarejestrowanym w bazie akcji wystarczy wypełnienie formularza dotyczącego spotkania. Zgłoszenia na olsztyńskie spotkanie będą przyjmowane do 15 września.

reklama

 

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia