-0 C
Olsztyn
poniedziałek, 30 stycznia, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Twój głos to Twój wybór – ogólnopolska akcja także w Olsztynie

WiadomościTwój głos to Twój wybór - ogólnopolska akcja także w Olsztynie

Jak wpłynąć na kształtowanie się naszej najbliższej okolicy? Jak być skuteczniejszym w działaniu? O tym między innymi będzie można się dowiedzieć podczas spotkania z przedstawicielami akcji „Masz Głos, Masz Wybór”.

reklama

Początki inicjatywy sięgają 2002 roku. Uczestnicy – indywidualni i przedstawiciele organizacji z całego kraju – działają na rzecz zmian w najbliższym otoczeniu, zachęcając do współpracy na linii samorządy-aktywiści.

Choć tegoroczna akcja trwa już od pół roku, wciąż można do niej dołączyć. W Olsztynie odbędzie się jedno ze spotkań, podczas których będzie można dowiedzieć się, czym jest akcja „Masz Głos, Masz Wybór” i nawiązać kontakt z innymi uczestnikami.

reklama

Nasze miasto będzie gościć przedstawicieli akcji 8 października. – Podczas spotkania, które odbędzie się w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej przy ul. 1 Maja 5, uczestnicy dowiedzą się, jak stawać się skutecznym w angażowaniu społeczności lokalnej do działania. To szansa, aby poznać różne strategie i taktyki, dowiedzieć się więcej o barierach i czynnikach sprzyjających budowaniu koalicji na rzecz rozwoju lokalnego – zachęca olsztyński ratusz.

Ci, którzy jeszcze nie przyłączyli się do akcji „Masz Głos, Masz Wybór”, powinni najpierw zarejestrować się, a później wypełnić formularz zgłoszeniowy. Osobom już zarejestrowanym w bazie akcji wystarczy wypełnienie formularza dotyczącego spotkania. Zgłoszenia na olsztyńskie spotkanie będą przyjmowane do 15 września.

reklama

 

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne