fbpx
10 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Co kupić dziecku na komunię? Teraz dostaje się…

OlsztynCo kupić dziecku na komunię? Teraz dostaje się...

Zbliża się czas Pierwszych Komunii Świętych, a wraz z nim dylemat: co kupić, aby dziecko było zadowolone, a prezent nie przysłonił samego wydarzenia. Co jest na topie w Olsztynie, a co odeszło do lamusa?

reklama

Pani Jola z Olsztyna, której córka w tym roku przystąpi do sakramentu, jest zwolenniczką tradycyjnych prezentów. – Złoty łańcuszek lub zegarek, będą piękną i uniwersalną pamiątką – podkreśla mama drugoklasistki. Podobnego zdania jest pan Witold. – Komunia Święta to religijne przeżycie, dlatego ja bym kupił medalik lub biblię – mówi mężczyzna.

Jednak coraz więcej osób decyduje się na zakup szeroko pojętej elektroniki. Komputery, laptopy, tablety, smartfony, cyfrowe aparaty fotograficzne i konsole do gier cieszą się coraz większą popularnością, zwłaszcza te ostatnie z wymienionych. Patryk do komunii przystąpił w zeszłym roku, otrzymał wymarzony tablet i jak przyznaje: „to najlepszy prezent jaki do tej pory dostał”.

reklama

Nadal popularne jest dawanie dziecku pieniędzy z tym, że coraz więcej osób daje je w formie lokaty. Tak, aby dziecko nauczyło się oszczędzania i samo zdecydowało co sobie kupi.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji