25 C
Olsztyn
niedziela, 16 czerwca, 2024
reklama

Co kupić dziecku na komunię? Teraz dostaje się…

OlsztynCo kupić dziecku na komunię? Teraz dostaje się...

Zbliża się czas Pierwszych Komunii Świętych, a wraz z nim dylemat: co kupić, aby dziecko było zadowolone, a prezent nie przysłonił samego wydarzenia. Co jest na topie w Olsztynie, a co odeszło do lamusa?

reklama

Pani Jola z Olsztyna, której córka w tym roku przystąpi do sakramentu, jest zwolenniczką tradycyjnych prezentów. – Złoty łańcuszek lub zegarek, będą piękną i uniwersalną pamiątką – podkreśla mama drugoklasistki. Podobnego zdania jest pan Witold. – Komunia Święta to religijne przeżycie, dlatego ja bym kupił medalik lub biblię – mówi mężczyzna.

Jednak coraz więcej osób decyduje się na zakup szeroko pojętej elektroniki. Komputery, laptopy, tablety, smartfony, cyfrowe aparaty fotograficzne i konsole do gier cieszą się coraz większą popularnością, zwłaszcza te ostatnie z wymienionych. Patryk do komunii przystąpił w zeszłym roku, otrzymał wymarzony tablet i jak przyznaje: „to najlepszy prezent jaki do tej pory dostał”.

reklama

Nadal popularne jest dawanie dziecku pieniędzy z tym, że coraz więcej osób daje je w formie lokaty. Tak, aby dziecko nauczyło się oszczędzania i samo zdecydowało co sobie kupi.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane