18 C
Olsztyn
sobota, 22 czerwca, 2024
reklama

Czesław Małkowski weźmie udział w wyborach prezydenckich

OlsztynCzesław Małkowski weźmie udział w wyborach prezydenckich

O starcie Czesława Małkowskiego w listopadowych wyborach samorządowych mówiło się od dawna. Dzisiaj oficjalnie potwierdził on chęć wzięcia udziału wyborach prezydenckich. 

reklama

W poniedziałek na olsztyńskiej starówce z dziennikarzami spotkał się Czesław Małkowski. Wraz z radnymi z klubu Demokratyczny Olsztyn zadeklarował start w nadchodzących wyborach samorządowych.

– Pewnie nikt nie jest zdziwiony, że jest ten komitet. Pewnie nikt nie wątpi w to, że ten komitet ma szanse na sukces – powiedział radny Małkowski – Byłoby z mojej strony hipokryzją, gdybym powiedział, że jeszcze się zastanawiam nad startem w wyborach prezydenckich.

reklama

Program komitetu wyborczego oparty będzie na założeniach, które zostały sformułowane podczas poprzednich wyborów. Czesław Jerzy Małkowski był prezydentem Olsztyna w latach 2001-2008. Stracił stanowisko w wyniku tzw. seks afery, którą ujawniła Rzeczpospolita. W tej sprawie trwa wciąż proces.

KM

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

11 KOMENTARZY

11 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Ten Łon
10 września 2014 14:52

Ja na niego zagłosuje !!!

Maro
9 września 2014 13:01

Nie wyobrażam sobie, żeby on był znowu prezydentem! Co za porażka… już wystarczająco wstydu przyniósł olsztyniakom, a oprócz tego nic konkretnego nie zrobił dla miasta.

Polecane