fbpx
12 C
Olsztyn
niedziela, 24 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Oficjalne oświadczenie Arrachionu Olsztyn w sprawie zatrzymań zawodników przez CBŚ

OlsztynOficjalne oświadczenie Arrachionu Olsztyn w sprawie zatrzymań zawodników przez CBŚ

W niedzielę klub Arrachion Olsztyn udostępnił oficjalne oświadczenie w związku z zatrzymaniami zawodników tego klubu, które miały miejsce w środę i czwartek. Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego aresztowali Aslambeka S., Aslana A., Michała Sz. i Piotra P. na wniosek olsztyńskiej prokuratury. Wszyscy najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. Sportowcy są podejrzewani o działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, która miała zajmować się wymuszeniami na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

reklama

Oświadczenie ws. aresztowania zawodników Arrachion Olsztyn:

– W związku z zaistniałą sytuacją zatrzymania zawodników klubu Arrachion Olsztyn publicznie oświadczamy, że dla nas cała sytuacja jest wielkim szokiem i zaskoczeniem. 
Nasze doświadczenie z zatrzymanymi osobami jest zupełnie inne niż przedstawione w ostatnich dniach przez media, dlatego mamy wielką nadzieję, że sprawa się wyjaśni na korzyść naszych zawodników.
Jako trenerzy oświadczamy, że Aslambek S. i Michał Sz. to osoby bardzo pracowite i godne naśladowania na treningach, systematycznie zwiększające swój poziom sportowy i odnoszące czynne sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej MMA. Abulhan K. oraz Piotr P. to zawodnicy, którzy mieli kilkuletnią przerwę w startach na zawodach spowodowaną kontuzjami. Wszystkie w/w osoby angażowały się w pracę społeczną w klubie. Praktycznie w każdym roku brały udział razem z całym klubem w licznych akcjach charytatywnych, pomocy na rzecz osób ubogich i chorych. Tym bardziej ciężko jest uwierzyć w taką sytuację i dla nas wszystkich jest to ogromne zaskoczenie.
Cofając się do przeszłości doskonale pamiętamy jak 11 lat temu nikt nie słyszał w Olsztynie o MMA. Ciężką i konsekwentną pracą udało nam się przekonać mieszkańców Olsztyna do tej pięknej dyscypliny sportowej, wypracowaliśmy sobie zaufanie wielu osób, które nas wspierają na wielu płaszczyznach czy np. powierzają w opiekę swoje dzieci . To dzięki tej pracy dziś mamy wielu mistrzów w klubie odnoszących znaczące sukcesy na arenie krajowej i arenach całego świata. Mamy wielu sympatyków i fanów za co im ogromnie dziękujemy.
Mamy jednocześnie nadzieję, że zaistniała sytuacja nie odwróci ich od naszego klubu, sympatii do nas i zawodników.
Sytuacja wydarzyła się niedawno i uprzejmie prosimy o niewydawanie przedwczesnych sądów. Jeśli nawet oskarżenia się potwierdzą prosimy o nie obwinianie za zaistniałą sytuacje klubu. Nie mamy wiedzy ani wpływu na to co osoby u nas trenujące robią poza treningami.
Mamy nadzieję, że wszystko ułoży się pomyślnie, zawodnicy wrócą do treningów, a nawet, jeżeli czarna chmura pojawi się nad klubem, to obiecujemy, że swoją ciężką pracą, miłością do sportu i zaangażowaniem ponownie wzbudzimy sympatię, radość i to co nas łączy od początku naszej działalności.

Z wyrazami szacunku
Zarząd i Trenerzy klubu Arrachion Olsztyn

reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
seba
24 sierpnia 2014 16:06

panowie niema co teraz pluc sobie w brody

Polecane
Ogłoszenia