fbpx
17 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Piknik Lotniczy w Gryźlinach z nominacją do „Lotniczych Orłów” – zagłosuj!

OlsztynPiknik Lotniczy w Gryźlinach z nominacją do „Lotniczych Orłów” - zagłosuj!

Rodzinny Piknik Lotniczy w Gryźlinach ma szansę na prestiżową nagrodę portalu lotniczapolska.pl! Podniebne wydarzenie została nominowane w kategorii Lotnicza Impreza Roku. Głosowanie w plebiscycie „Lotnicze Orły” właśnie ruszyło. Liczymy na Państwa głosy!

reklama

Plebiscyt „Lotnicze Orły” jest organizowany już po raz czwarty przez branżowy portal lotniczapolska.pl. Jak co roku, także i tym razem, nagroda będzie przyznawana w 13 głównych kategoriach m.in. Aeroklub Roku, Linia Lotnicza Roku, czy Polski Port Lotniczy Roku. Rodzinny Piknik Lotniczy w Gryźlinach zdobył nominacje i ma szansę na nagrodę w kategorii Lotnicza Impreza Roku za szóstą edycje wydarzenia w 2013 roku.

– Warto podkreślić, że nasza lotnicza impreza po raz pierwszy w historii znalazła się w prestiżowym gronie nominowanych – mówi Mirosław Pampuch, starosta olsztyński. – Piknik Lotniczy w Gryźlinach rozwija się, co zostało zauważone przez fachowców. To na pewno cieszy! Z naszych obserwacji wynika, że z 20 tysiącami widzów jesteśmy w pierwszej trójce imprez plenerowych w regionie Warmii i Mazur.

reklama
Łukasz Michnik znowu to zrobił! Minister Olgę Semeniuk z PiS, aż zatkało gdy jej zadał pytanie

Od piątku 4 kwietnia trwa Internauci mogą głosować na najlepszych nominowanych w poszczególnych kategoriach. Głosowanie internetowe potrwa do 27 kwietnia 2014 roku.

– Liczymy na pomoc i głosy miłośników imprezy, mieszkańców regionu i turystów – mówi Jakub Woźniak, zarządzający lądowiskiem w Gryźlinach. – Głosować na Rodzinny Piknik Lotniczy można pod linkiem www.lotniczeorly.pl Zachęcamy wszystkich do wsparcia!

reklama

Oprócz głosów internautów pod uwagę będą brane także głosy Komisji Plebiscytu. Zwycięzców Plebiscytu poznamy 1 maja 2014 r po zsumowaniu wszystkich głosów.

W uzasadnieniu nominacji RPL w Gryźlinach możemy przeczytać, że w czasie VI edycji Rodzinnego Pikniku Lotniczego w 2013 roku mogli podziwiać w powietrzu m.in. najlepszą pilotkę akrobacyjną świata Swietlanę Kapaninę z Rosji (po raz pierwszy w Polsce!), mistrza świata Jurgisa Kairysa, najlepszego w Polsce Artura Kielaka, śmigłowcową kadrę Polski, samoloty historyczne, czy śmigłowce Marynarki Wojennej. Co jest godne podkreślenia impreza odbywa się na jedynym samorządowym lądowisku w Polsce (pięknie położonym i kameralnym dawnym poniemieckim lotnisku w Gryźlinach), a jego głównym organizatorem jest Powiat Olsztyński, czyli jednostka samorządowa, niezwiązana bezpośrednio z lotnictwem. Dzięki zaangażowaniu pracowników Starostwa Powiatowego oraz pasjonatów i miłośników lotnictwa, co roku mieszkańcy Warmii i turyści mogą liczyć na uczestniczenie w profesjonalnym wydarzeniu lotniczym!

Niecodzienna scena na dożynkach. Politycy od lewa do prawa rzucili się na chleb, jak dzieci na cukierki

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Marcin Kotowski: nowa twarz z Olsztyna chce skruszyć polityczny beton
Marcin Kotowski: nowa twarz z Olsztyna chce skruszyć polityczny beton
Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji Marcin Kotowski: Nielegalny plakat wyborczy Janusza Cieszyńskiego już zdjęty?