2 C
Olsztyn
piątek, 19 kwietnia, 2024
reklama

BMW wjechało na pasy i potrąciło dziesięciolatkę [FOTO]

GalerieBMW wjechało na pasy i potrąciło dziesięciolatkę

Potrącenie na ul. Niepodległości. Na miejscu pojawili się strażacy, którzy jako pierwsi udzielili pomocy dziewczynce. 

reklama

Około godz. 14 na ul. Niepodległości doszło do potrącenia. Kierujący bmw uderzył 10-letnią dziewczynkę, która prawidłowo weszła na przejście na zielonym świetle.

– Kierujący bmw jechał od strony ul. Szrajbera i skręcił w ul. Niepodległości. Tłumaczył się tym, że manewr wykonał jeszcze na zielonym świetle, ale spowolniła go “elka” i dlatego wjechał na przejście w momencie, w którym piesi już weszli na przejście – mówi Krzysztof Wasyńczuk z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie

Na miejscu zdarzenia jako pierwsi pojawili się strażacy. Do potrącenia doszło naprzeciwko komendy Państwowej Straży Pożarnej.

– Całe zdarzenie zauważył wartownik pełniący służbę w stróżówce i strażak. Jeden od razu pobiegł do dziewczynki, a drugi powiadomił stanowisko kierowania. Na miejscu pojawiła się ekipa ratowników. Dziewczynka miała lekkie obrażenia głowy. Została położona na desce i usztywniona. Po chwili na miejscu pojawili się ratownicy medyczni – powiedział rzecznik Komendy Miejskiej PSP Sławomir Filipowicz

reklama

Dziewczynka została zabrana do szpitala. Nie ma jeszcze dokładnych informacji na temat obrażeń, których doznała. Policja ustala okoliczności w jakich doszło do potrącenia.

BMW wjechało na pasy i potrąciło dziesięciolatkę [FOTO] potrącenie Galerie, Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia