fbpx
-7 C
Olsztyn
wtorek, 7 grudnia, 2021
reklama

BMW wjechało na pasy i potrąciło dziesięciolatkę [FOTO]

reklama

Potrącenie na ul. Niepodległości. Na miejscu pojawili się strażacy, którzy jako pierwsi udzielili pomocy dziewczynce. 

Około godz. 14 na ul. Niepodległości doszło do potrącenia. Kierujący bmw uderzył 10-letnią dziewczynkę, która prawidłowo weszła na przejście na zielonym świetle.

– Kierujący bmw jechał od strony ul. Szrajbera i skręcił w ul. Niepodległości. Tłumaczył się tym, że manewr wykonał jeszcze na zielonym świetle, ale spowolniła go „elka” i dlatego wjechał na przejście w momencie, w którym piesi już weszli na przejście – mówi Krzysztof Wasyńczuk z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie

Na miejscu zdarzenia jako pierwsi pojawili się strażacy. Do potrącenia doszło naprzeciwko komendy Państwowej Straży Pożarnej.

– Całe zdarzenie zauważył wartownik pełniący służbę w stróżówce i strażak. Jeden od razu pobiegł do dziewczynki, a drugi powiadomił stanowisko kierowania. Na miejscu pojawiła się ekipa ratowników. Dziewczynka miała lekkie obrażenia głowy. Została położona na desce i usztywniona. Po chwili na miejscu pojawili się ratownicy medyczni – powiedział rzecznik Komendy Miejskiej PSP Sławomir Filipowicz

reklama

Dziewczynka została zabrana do szpitala. Nie ma jeszcze dokładnych informacji na temat obrażeń, których doznała. Policja ustala okoliczności w jakich doszło do potrącenia.

Czytaj też:  Kończy się rozbiórka hali Urania, w planowanych budynkach już roboty fundamentowe

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama