fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 28 listopada, 2021
reklama

Pieszy wpadł pod samochód w Braniewie. Miał ponad dwa promile

reklama

Niefortunny koniec sobotniej imprezy dla mieszkańca Braniewa. Wpadł pod samochód. Dzięki koledze udało mu się uniknąć ciężkich obrażeń. 

W niedzielę w nocy po godzinie pierwszej na przejściu dla pieszych przy ulicy Gdańskiej w Braniewie doszło do potrącenia pieszego. Mężczyzna, będąc w towarzystwie kolegi, próbował przejść na pasach. Na środku drogi obaj przewrócili się. W tym czasie z kierunku ronda nadjeżdżał samochód. Gdy piesi podnosili się z jezdni kierujący pojazdem uderzył w jednego z nich. Obrażenia zminimalizował kolega, który w ostatniej chwili wyszarpnął 38–latka sprzed maski pojazdu. Potrącony 38–letni braniewianin trafił do miejscowego szpitala. Tam po udzieleniu pomocy lekarskiej okazało się, że doznał ogólnych potłuczeń ciała. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wezwani na miejsce policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Przebadali uczestników wypadku na zawartość alkoholu w organizmie. Kierujący bmw 20–letni braniewianin był trzeźwy. Potrącony pieszy miał ponad 2,5 promila.

Czytaj też:  Groźny pająk coraz częściej atakuje w Polsce. Jak rozpoznać kolczaka zbrojnego?
Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama