fbpx
-0 C
Olsztyn
Thursday, 8 December, 2022
reklama

Piotr G. był bity i poniżany. Kolejny dzień procesu [GALERIA]

GaleriePiotr G. był bity i poniżany. Kolejny dzień procesu

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Kolejny dzień procesu w sprawie zabójstwa Piotra G. Jak wynika z zeznań świadków ofiara była regularnie bita i zdradzana. Żona znęcała się również nad mężem psychicznie. 

Z zeznań świadków wyłania się ponury obraz relacji między oskarżoną, a jej mężem. Kochanek Joanny G. proponował znajomemu z pracy pobicie niepełnosprawnego mieszkańca Nagórek. Świadek odmówił. Inny ze świadków opowiedział jak żona ofiary mówiła, że ubezpieczyła Piotra G. na 100 tysięcy złotych i ostrzegła męża, żeby uważał na siebie.

Świadkowie podkreślali, że ofiara skarżyła się na to, że jest bita, poniżana i zdradzana przez żonę. Piotr G. nie czuł się w domu bezpiecznie i całe dnie spędzał jeżdżąc po Olsztynie na wózku.

Przypomnijmy – Joanna G., postanowiła pozbyć się swojego niepełnosprawnego męża Piotra G., który przygarnął ją z piątką dzieci. Poruszający się na wózku mąż „przeszkadzał” kobiecie do tego stopnia, że zdecydowała się go zabić. Do morderstwa namówiła swojego kochanka – Jacka P. i jego kolegę – Łukasza K. To oni udusili paskiem od spodni Piotra G., a potem próbowali spalić jego zwłoki. Ciało odnalazł przypadkowy przechodzień.

Ruszył proces w sprawie o zbrodnię sprzed kilkunastu lat. Zbigniewowi P. jest oskarżony o zabójstwo kobiety

Zdjęcia z miejsca w którym zamordowano Piotra G.

Piotr G. był bity i poniżany. Kolejny dzień procesu [GALERIA] Nagórki Galerie, Wiadomości

reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze