fbpx
12 C
Olsztyn
niedziela, 24 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Kontrowersyjny zawodnik MMA na gali Warmia Heros [WIDEO]

OlsztynKontrowersyjny zawodnik MMA na gali Warmia Heros

Poznaliśmy bohaterów walki wieczoru gali Warmia Heros, która odbędzie się 10 maja w olsztyńskiej Uranii. W oktagonie rękawice skrzyżują: Adrian Zieliński i fiński fighter Niko Puhakka. 

reklama

Pochodzący z Finlandii, a obecnie mieszkający w Sankt Petersburgu sportowiec uznawany jest za jednego najlepszych zawodników MMA w Europie  wśród fighterów walczących w wadze lekkiej. Szerszej publiczności znany jest niestety z kontrowersyjnych skrajnie prawicowych poglądów, które manifestował poprzez swoje tatuaże. Wystąpił dwukrotnie podczas walk KSW. Za pierwszym razem tatuaże były odkryte, a za drugim walczył w kombinezonie. Obydwie walki wygrał.

– Niko zmodyfikował tatuaż i nie ma już kontrowersyjnego napisu “Blood and Honor” na klatce piersiowej. Zawodnik będzie sprawdzany i jeżeli jakieś treści uznamy za mogące wzbudzić kontrowersje, to wystąpi w rashguardzie zakrywającym tatuaże. Prywatne poglądy zawodników nie mają znaczenia na macie. Niko Puhakka to bardzo dobry zawodnik. Jeżeli Adrianowi Zielińskiemu uda się go pokonać, to będzie dla Olsztynianina ogromny krok w karierze – mówi Szymon Bońkowski z Arrachion Olsztyn

Niko Puhakka ma 34 lata. W karierze zawodowej wygrał 28 walk, a 15 przegrał. Adrian Zieliński jest młodszy od Fina o 7 lat. Jego bilans to 10 wygranych i 3 porażki.

reklama
Jest porozumienie Stomilu z władzami Olsztyna

)

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
W Olsztynie ustanowiono nowy rekord Polski!
Dziś Joanna Jędrzejczyk obchodzi urodziny. Zaskakujące, ile ma lat?