fbpx
-0 C
Olsztyn
poniedziałek, 29 listopada, 2021
reklama

Kontrowersyjny zawodnik MMA na gali Warmia Heros [WIDEO]

reklama

Poznaliśmy bohaterów walki wieczoru gali Warmia Heros, która odbędzie się 10 maja w olsztyńskiej Uranii. W oktagonie rękawice skrzyżują: Adrian Zieliński i fiński fighter Niko Puhakka. 

Pochodzący z Finlandii, a obecnie mieszkający w Sankt Petersburgu sportowiec uznawany jest za jednego najlepszych zawodników MMA w Europie  wśród fighterów walczących w wadze lekkiej. Szerszej publiczności znany jest niestety z kontrowersyjnych skrajnie prawicowych poglądów, które manifestował poprzez swoje tatuaże. Wystąpił dwukrotnie podczas walk KSW. Za pierwszym razem tatuaże były odkryte, a za drugim walczył w kombinezonie. Obydwie walki wygrał.

– Niko zmodyfikował tatuaż i nie ma już kontrowersyjnego napisu „Blood and Honor” na klatce piersiowej. Zawodnik będzie sprawdzany i jeżeli jakieś treści uznamy za mogące wzbudzić kontrowersje, to wystąpi w rashguardzie zakrywającym tatuaże. Prywatne poglądy zawodników nie mają znaczenia na macie. Niko Puhakka to bardzo dobry zawodnik. Jeżeli Adrianowi Zielińskiemu uda się go pokonać, to będzie dla Olsztynianina ogromny krok w karierze – mówi Szymon Bońkowski z Arrachion Olsztyn

Niko Puhakka ma 34 lata. W karierze zawodowej wygrał 28 walk, a 15 przegrał. Adrian Zieliński jest młodszy od Fina o 7 lat. Jego bilans to 10 wygranych i 3 porażki.

Czytaj też:  Kontrterroryści zatrzymują podejrzanych o napady na jubilerów
reklama

)

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama